Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hisztek Schobert Norbi módszer...

Hisztek Schobert Norbi módszerében?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes story-m ezzel kapcsolatban (majd leírom)de,kíváncsi vagyok a válaszokra...:)
2011. okt. 10. 20:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
6%

Hat en alig vartam hogy vegre bemehessek egy ilyen üzletbe es nagyot csalodtam..mikor azt latom hogy a kristalycukor 99% cukor 1% edesitöszer!MI VAN???!!!

most akkor nem mindegy??? minden tele "E" dolgokkal...

szoval mükaja..es csalodtam..a Reka meg a facen irja kedves Követöim...valahogy ez mar visszataszito...

Ami segitett az a torna a Norbitol hiszen a mozgas mindenkeppen jo...Most miota csak reggel eszem egy korpaskiflit sonkaval,ebed es vacsi friss zöldseg,parolt zöldseg,husok..sok folyadek es torna,7 kg leadtam egy honap alatt..es nem kellett mesterseges edesitöszert hasznalnom,es "E" dolgokat fogyasztanom...sajnos szerintem ezek egy huzamosabb idö utan akar rakkeltöek is lehetnek...sajnos itt mar reg a penzröl szol minden...

2011. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne viszont külföldön élek igy nem tudok update kajákon élni de minden nap futok és ugyanugy próbálok oda figyelni mit eszek kerülöm az édességet és a kenyeret szerencsére nagyon nem is kívánom ennyi de drasztikus fogyókurának nem sok értelme van szerintem és update nélkül is lehet élni a módszer viszont jó a kérdésedre válaszolva!
2011. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

"update nélkül is lehet élni"

több ezer testépítő bármikor lefogy zsírból bármi update nélkül. hát, mondhatni lehet élni nélküle :D

2011. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Andizsuzsi ***** válasza:
Aczél! Ebben igazad van, de a több ezer testépítő egyikének sincs 20-30-40 stb. kiló feleslege, és nem hónapokig, évekig "dolgozik" azért, hogy elérje az ideális súlyát. Aki ennek nekikezd, és komolyan dolgozik is vele, mindegy, milyen módszerrel teszi, örülni kell neki, és támogatni, ha segítséget kér. Engem nagyon irritál -ez nem neked szól-, ha valaki itt segítséget kér, és a válaszolók nagy része úgy kezdi, hogy nem kellett volna ennyire elhízni, lusta, nincs önuralma stb. Ezt a legtöbb túlsúlyos tudja magáról, és nem pont akkor kellene ezzel macerálni, amikor változtatni akar rajta.
2011. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

aki azt ezeket írja, az idióta, és nem kell foglalkozni vele. egészségesen és biztosan fogyni viszont ugyan úgy kell 10 kilót is és 50 kilót is.

a másik, hogy elvben miért támogatna bárki hozzáértő egy újabb kamu módszert? amikor nincsenek módszerek, normális étkezés és életmód van. minden más csak egy cikk miatt van (és pénzlehúzásért), hogy legyen mit írni a nőklapjában.

2011. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik, nem kell "követni", ennyi.
2011. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
senkinek sem kellene követni. az hogy minden farokságnak bedőlnek az emberek nem menő dolog, nem ezért vívtak ki szabadságok az elődeink. ez szimplán primitívség, manipulálhatóság. amiből egy valaki nem fog profitálni: a fogyasztó. a Schobert Norbi nyilván nem panaszkodik emiatt.
2011. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Jogos. Csak nekem a kérdezővel az a problémám, hogy vég nélkül szidja Norbiékat, de bemegy a kávézójukba enni, olvassa a facén a Réka üzeneteit, stb. Én például nem tudom, mit ír akár ő, akár Alexandra a követőinek, nem érdekelnek, nem foglalkozom velük.
2011. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
ez jogos. amúgy én még véletlen sem szidnám őket, mindenkinek a saját élete, saját döntése miből él stb. szimplán csak nem látom mi visz rá valakit, hogy meg is vegye a könyvet stb. de a Norbiékkal semmi probléma, az emberek fejében furcsa valami, legfeljebb.
2011. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi!

Úristen!

Olvass már vissza!Nem tudom miért kell olyanokat leírnod ami nem igaz!Tudod mit te inkább ne is írjál már ide...

1.A barátokkal mi hitetlenkedők,kíváncsiságból benéztünk egy üdítőre..Leírtam a kávéházzal kapcsolatos tapasztalataimat.Nem kajálni mentünk be,mert nem hiszek ebben az egészben,továbbá nem járok oda enni.

2.Mondd már meg hova írtam én azt ,hogy a facebook-on a Réka üzeneteit olvasgatom?Hova írtam én ezt le?Rólam írsz fa**gokat,olvass vissza inkább aztán kommentálj!Vagyis inkább ne!;)

2011. nov. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!