Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hisztek Schobert Norbi módszer...

Hisztek Schobert Norbi módszerében?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes story-m ezzel kapcsolatban (majd leírom)de,kíváncsi vagyok a válaszokra...:)
2011. okt. 10. 20:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
93%

*"Hisztek Schobert Norbi módszerében?"

Én nem hiszek benne...Nem egészséges amit a szádba adnak,elhiszed?


Oké, térjünk vissza a kérdéshez: MÓDSZER.

A nem egészséges norbis kaja NEM MÓDSZER, hanem étel. Remélem, érzed a különbséget. Tehát előbb legyél tisztába azzal, mit is akarsz megtudni, ne másokat oktass, ha reagálnak az alapvető tévedéseidre.


A MÓDSZER NEM a norbis ételek megvásárlását jelenti. Ha utánaolvastál volna, vagy tájékozódtál volna, ezt tudnád. Elég nagy ostobaság olyanról vitatkozni, amihez lövésed sincs, és bele is lehet bukni.

Ha meg lusta vagy utánanézni, inkább ne is foglalkozz a témával.

2011. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak annyit fűznék hozzá a kérdésedhez, hogy én elég szkeptikus vagyok.

Nem szoktam bedőlni a mindenféle csoda fogyókúráknak.

DE! Norbi módszerével 30 kilót fogytam.

Nem számít mit veszek fel, minden jól áll :-)

2011. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán eheti a pacalt engem sem izgat ha nekem használ ha én hiszek benne és erőt adnak hogy mozogjak és amíg nekem beválik amíg én fogyok nem érdekel ennyi, mindenki abban hisz amiben akar a lényeg megint csak az hogy beszélnek róluk!
2011. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

mennyiség nélkül bármit ehetsz abból, amit Ők mondjuk 1-es jellel kódolnak? illetve este nem ehetsz 2-es vagy 3-as kódú élelmiszert?

jó ez, csak az emberi szervezet működéséhez nincs köze, illetve semmi biokémiai alapja. gazdasági már van, jó pénzt lehet keresni vele.

szóval több mint hit amit érzek iránta :D ezt már szavakkal nem is tudom leírni.

2011. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Az "eredeti" update kódrendszer nem hulyeség - kenyeret, édességet már délután nem enni stb. DE a boltjukban árult termékekkel sajnos rossz tapasztalataim vannak :( Konkrétan hasmenést kaptam a pékárutól. Eltartott 1-2 hónapig amíg rájottem, mi okozza ezt - eloszor azt hittem, hogy laktózérzékeny vagyok, aztán amikor 1 hétig szuneteltettem az update péksuteményeket, kenyeret, rájottem, hogy ezektol szaladtam a hasam után, a tejtol kutya bajom. Ezzel be is fejeztem az update-uzletbe járást. Akinek bevált a módszer, váljék egészségére, én sajos nem tartozom ezen kiválasztottak kozé.
2011. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Ugyanezt írtam egyébként,hogy hasmenést okoz,meg hányan kérdezték már itt gyakorin meg,hogy miért megy a hasa a Norbis kajától.De az előtted szóló nagyokosok lehurrogtak.

Köszi a vélemény nyilvánítást!

2011. nov. 14. 21:27
 37/54 anonim ***** válasza:

"Az "eredeti" update kódrendszer nem hulyeség - kenyeret, édességet már délután nem enni"


fehér kenyeret a nap semmilyen szakában, édességet pedig nem kell enni.

csak ilyen alapvető kis apróság, hogy nehogy úgy érezzük valaki fel update-elte a spanyol viaszt.

2011. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Szerintem a kedves válaszolók nem értik mi itt a lényeg. Fogynak bizony, de ne mondja senki, hogy egészségesen. Elolvassátok az összetevőket? Utána néztek, hogy mik azok és milyen hatásai vannak?


Nyilván már minden tele van nyomva szintetikus izékkel amit boltban lehet kapni. De ne hazudjuk már, hogy a sok E számos műételek egészségesek. Magántermelőktől is lehet vásárolni ( árban tán még jobban kijönnétek) csak ugye akkor nem lehet kétpofára zabálni a kakaós csigát.


Az update a gyenge emberek fogyis módszere. Akik annyira nem képesek, hogy visszaszorítsák egy picit is a szénhidrát bevitelüket. Gondolom azoknak a fele aki diétázik még csak nem is mozog.



Semmi tudományos alapja annak, hogy amit reggel eszel nem hizlalhat. Minden hizlal kedveseim amit a szervezet nem éget el. De mivel a szervezet számára haszontalan dolgok eltelítenek így nyilván nem esztek annyit. Majd évek múlva mondjátok, hogy milyen egészségesek vagytok mikor diagnosztizálnak valami csúnya rákocskát. De ne így legyen!

2011. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

nálam fognak, ilyen az élet.

komolyan azt válaszolták, hogy jók nekik ezek a cuccok..? nem olvastam a kommenteket, csak ami épp a szemembe ötlött, de ezt nem hiszem el :) azt vártam volna, hogy a Kérdező csitítaná az embereket, hogy nem kell ennyire leszólni ezt a sz.rt, ehelyett pozitívan írnak róla? jó hogy nem olvastam ezeket..

2011. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Igen, többször emlegetik, hogy ők ettől milyen egészségesek... (:
2011. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!