Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hisztek Schobert Norbi módszer...

Hisztek Schobert Norbi módszerében?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes story-m ezzel kapcsolatban (majd leírom)de,kíváncsi vagyok a válaszokra...:)
2011. okt. 10. 20:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek is meg nem is. Az update kajáiban amiket a boltban lehet kapni, abban kajak nem hiszek, mert most pl egy update tojás mitől update...kigyúrt volt a tyúk vagy mért? Kamu..csak egy marketing fogás.

A "filmjei" viszont jók, én jó pár kilót leadtam pl a Kickbox-os videójával, kicsit fárasztó volt, de megérte, nagyon hamar lementek a kilók. Viszont abba kellett hagynom egy idő után, mert a vége felemár a szívem nem igazán bírta a dolgot, mindig szúrt, ha vettem a levegőt majdnem kiszakadt a helyéről. Amióta leálltam, azóta viszont semmi baja.

2011. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Nekem úgy tűnik, kedves kérdező, hogy savanyú a szőlő. Amúgy én a helyedben kértem volna a vásárlók könyvét, és lazán beírom a hiányosságokat. Azért azt senki sem gondolja, hogy Norbi az összes boltját nap mint nap végiglátogatja, és megnézi, hogy van-e édesítő?
2011. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Savanyú?

Talán nem gondolkodsz ésszerűen,nem savanyú a szőlő.Azt tudom leírni amit előzőleg már megtettem.Nem tudom és nem is akarom fokozni.Az utolsó mondatodhoz annyit,hogy tény és való nem a Norbi dolga mindent körbejárni,hogy van -e édesítőszer,de tudod ez is az ő "igénytelenségét"minősíti,mit hirdet magáról,és mit ad.De ezek után is vannak akik szenttül ragaszkodnak a hülyeségeikhez!Alacsony a kerítés!

-Ha van még értelmes kérdésed akkor szívesen mesélek mit gondolok erről!

2011. nov. 7. 14:53
 24/54 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Én nem minősítettem a te értelmi képességeidet, és ezt viszont is elvárnám. És nem a Norbit akarom védeni, nem használom a termékeit és a módszerét sem, de változatlanul úgy gondolom, hogy egy hasonló szituációban nekem az lett volna a reakcióm, hogy értesítem a tulajdonost, hogy az üzlet nem azt nyújtja, amit hirdet. Ha valóban fontos neki a dolog, akkor legközelebb valószínűleg új üzletvezetőt, alkalmazottat találsz. Ha nem, akkor jogos a kritikád. Ennyi.

2011. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
94%

*Az előzőnek modanám,hogy valaki leírta Norbi kenyerének ősszetételét,elolvastad,hogy mik vannak benne?


Igen, olvastam. Semmivel nem rosszabb, mint bármelyik szeletelt műkenyér, amihez semmi köze Norbinak, ellenben 4 soron keresztül E számok vannak felsorolva. Ezzel érdekes módon senkinek nincs baja, veszik az emberek lelkesen (én pl. nem...), ahogy a mekis kaját is. Ha elolvasod a 100% valódi pulykamellből készült, elősütött

pulykatallér (vagy egyéb hasonló cucc) összetételét, meg fogsz döbbenni: 60% pulyka, 40% adalék és műanyag, mégsem jössz ide háborogni. Ha fagyasztott sült krumplit veszel, mert derogál a frisset felszeletelni, elolvasod-e az összetételét, és megkérdezed-e magadtól, hogy mit keres benne cukor (fruktóz, glükóz, szaharóz - mert ez mind cukor). Tudod-e, miből készül a párizsi, a kolbászok, a májasok éééééés olvastad-e csak egyetlenegyszer a diétásnak kikiáltott selyemsonka, csirkemellsonka összetételét? És még hosszan sorolhatnánk, hogy az élelmiszeripar milyen meglepiket tartogat még számunkra. Ennél Norbi sem rosszabb, igaz, nem is jobb.


*Hány olyan kérdés érkezett ide gyakorira hogy FOSIK a Norbi kajáitól?


Nézd, ha valaki szénhidrátot/keményítőt (az is szénhidrát) evett egész életében, már attól f*ni fog, ha adsz neki 2 répát meg egy almát. Norbinál meg jelentős a zöldség mennyisége (tudom, mert ismerem).

Ráadásul az édesítő (nem cukor, édesítő, amit hiányoltál!) sok embernél okoz hasmenést. Ha te magad főzöl magadnak otthon és belerakod ugyanazt az édesítőt, attól is f*ni fogsz, garantálom. Ha veszel egy cukormentes rágót, arra is rá van írva, hogy ha túl sokat eszel belőle, hasmenést okoz. Mi a kérdés?


*Hogyha én egy szuper fogyókúrás csodát "találok"ki,és híveket toborzok magam köré azt hirdetve,hogy ettől lefogysz,és ez mennyire egészséges ,és ezt eszik ők otthon,...a sok hülye nyálcsorgatva várja az új kódos könyveket..Akkor NE egyen már pacalt ,


Miért ne? Ha olvastad volna a könyvet, nem csak hallott dolgok után próbálnád szidni, tudnád, hogy az update-ben is lehet pacalt enni. Nincs ugyanis tiltott élelmiszer.

Meg azt is vedd figyelembe, hogy nem mindegy, hogy valaki 30 kiló túlsúllyal updatezik vagy tökéletes súllyal és szálkás testtel súlyt tart. Mert ha van rajtad 30 kiló felesleg, tényleg ne egyél pacalt, amíg le nem fogytál. De ha naponta edzeni jársz, nincs rajtad egy deka felesleg sem, akkor miért is ne ehetnél meg bármit? Nem ugyanaz az energiaszükséglet, aki ezt nem érti meg, az egyszerűen buta. Ha Norbi és Réka egész nap az irodában ülne, mint pl. én, és egész nap pacalt zabálna kenyérrel meg rétessel, aztán desszernek egy kis csokitorta meg fél liter pálinka, ők is elhíznának, és azt látnád. Az, hogy Réka vékony és izmos (egyébként szerintem már csúnya is emiatt, de ízlések és pofonok), az kemény munka és megfelelő étrend eredménye még akkor is, ha pacalt eszik.


*meg ne legyen már a NORBI UPDATE kávézójukban csak KORONÁS kristálycukor.(és mi az ,hogy nincs édesítő?)


Ott voltál, vagy az ismerős ismerősének az ismerőse hallotta, ahogy egy ismerőse az ismerőse ismerősének meséli?

Amúgy meg, ha lett volna édesítő, azzal jönnél, hogy f*nak a kávétól a vendégek. :)

2011. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Előző!Ha mindent elolvastál volna akkor nem kellett volna megírni a regényedet!IGEN én magam tapasztaltam ezt!ÉN voltam a kávézóba...

A másik,hogy nem a pulykasonkáról meg nem a Mekis kajáról kérdeztem,meg nem a párizsi összetétele érdekel,mert én is tudom miből készül.Bemásolom a kérdést jó?!

"Hisztek Schobert Norbi módszerében?"

Én nem hiszek benne...Nem egészséges amit a szádba adnak,elhiszed?Hidd el a te dolgod..leírtam miért hiteltelenek a számomra.Nem fogom újra leírni amit gondolok,Ott van feljebb,használd az egeret,és az én gondolatmenetemből szűrd ki magadnak a választ:)

2011. nov. 8. 17:54
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket tapasztaltad, miért nem írtál be a panaszkönyvbe?
2011. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Igen,már többen is kérdezték,beírtam!
2011. nov. 8. 18:32
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Aki látta már R.Rékát vagy volt az edzésén az nem gondolja róla, hogy vastag a karja és titokban édességet zabál:)

Az update pékségben már ettem, finom volt laktató de drága. Szerintem az update módszerben nincs semmi különös és a többi fogyókúrás tippben sem, csak őket ismerik és nekik van széles kínálatuk ezekből a cuccokból ettől sikeresek.

Az biztos, hogy Réka edzése nagyon hatásos, és én egyáltalán nem sajnálom tőlük amit elértek.

Aki azt írta, hogy a gyerekeik kövérek és egy fényképen látszott, hogy cornettot esznek az nagyon szégyellje el magát...

2011. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

A "módszer" nem az, hogy megveszed a Norbi kaját, hanem az, hogy a nap folyamán egyre kevesebb szénhidrátot viszel be, ez alapján találta ki Norbi a kódokat, és Kedves Kérdező, ez bizony működik. Norbizhatsz anélkül is, hogy akár egyetlen "update" terméket vásárolnál.


Erről az a véleményem, hogy a legjobb teljesen lemondani a kenyérről és akkor nem kell norbisat venni. De ha képtelen vagy rá, akkor valóban kevésbé hízlaló az update cucc.


Az pedig egyenesen fölháborító szerintem, hogy ennyit foglalkoznak a gyerekek "hurkáival". Ha vékonyabbak lennének, akkor az lenne a probléma, hogy miért "fogyókúráztatják" őket. Nekem is van gyerekem, totál egészségesen élünk (én fitnesz modell vagyok, az a munkám, hogy jól nézzek ki), de bizony néha én a kezébe nyomtam a gyereknek egy kiflivéget, ha az segített megelőzni az óriás hisztit... Az vesse rám az első követ, akinek van gyereke és soha nem csinált ilyet. Még jó, hogy vesznek a gyereknek fagyit! Nem szociofób, sérült hülyegyereket nevelnek! Képzeld már el, hogy egy gyereknek azt mondod, hogy SOHA nem ehet fagyit...


És valóban az update módszer megenged MINDENFÉLE élelmiszert, a koronás cukrot és a Cornetto-t is. A pacalt pedig még éjfélkor is akár. Egyik kedvencem, amikor szálkásítok!

2011. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!