Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább?! (Kép)

Pinklakk kérdése:

Hogyan tovább?! (Kép)

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben jelentős súlytöbblettől sikerült megszabadulnom diéta és sport segítségével. Orvosi javaslatra..., hogy a szervezetem hozzászokjon az új súlyomhoz, hagytam pár hónap pihenőt a testemnek. Most újból, (két hónapja) ismételten nekivágtam a 'fogyókúrának'. Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal járok edzőterembe kb. 1óra futópad és bicikli + mindennap kb. 30 percet tornázok itthon is. Az étrendem jelentős részét zöldség, gyümölcs és hús teszi ki, kb. napi 1000-1200 kcal. Most jön a csavar... Nem fogyok semmit! Iszonyatosan lehangol és dühít, hogy a mérleg meg sem moccan alattam! Jelenleg 80 kg vagyok a 175cm-es magasságomhoz, mellékelek képet is! Mit kellene tennem, hogy elidnuljon újra a fogyás? ...vagy esetleg mit csinálok rosszul? Előre is köszönöm szépen a segítségeteket! 26/L


[link]



2012. aug. 12. 13:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Gyümölcsnapot ne tarts.
2012. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szeriuntem nem kell tovább fogynod. nagyon jól nézel ki
2012. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki, és a 80kg ehhez a magazsághoz egészségileg is csak ici-picit sok. Ne fogyj sokat!
2012. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem a sok futás+ biciklizés mellé iktass be mindenképp súlyzós edzéseket is, gyarapítsd kicsit az izomatod, sőt néha csinálj olyat is h 2-3 hetente egy nap bezabálsz mint az állat mert szerintem az anyagcseréd is alkalmazkodott a fokozottabb életviteledhez néha át kell baszni :)az étrend ahogy leírtad rendben van a fehérjebevitelre mindenképp nagyon figyelj és minden elismerésem és tiszteletem a tiéd :) Sok sikert remélem tudtam valami okosat mondani :D Én is hasonló problémákkal küzdök csak nekem az izomzatom nem akar nőni beállt most sőt fogytam ismert a munka után nehéz edzeni meg étrendet se tudom tartani melóba :( De elismerésem merítek belőled egy kis motivációt így edzés előtt :D
2013. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!