Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » DUCILAND? Az lesz az új...

DUCILAND? Az lesz az új trend, hogy az elhízás és a cukorbetegség menő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 24. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:
88%
van nekem egy fenékszagú, korpás, zsíros ruhájú, retkes nyakú barátom. Szeretnél vele ismerkedni? Elfogadod, hogy igyekszik tisztán tartani magát (már kéthetente borotválkozik)? Mellé ülnél a villamoson? Haverkodnál vele? Egy tróger senkinek néznéd te is, mert NEM beteg, sérült, vagy deformitással született ember, hanem egyszerűen ilyen, igénytelen. Mivel sohasem ismernéd meg, mert undorodnál tőle, nem érintenéd hozzá a frissen manikűrözött praclidat, ezért sohasem tudnád meg, hogy ő magyarhon egyik legnagyszerűbb kutatóbiológusa. Ez ilyen, így működik. Tolerancia és nyíltság bennem csak azok felé van, akik nem választhattak. Ilyen sötét vagyok.
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
21. Tényleg az vagy, de dicséretes az önkritikád. :D
2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim válasza:
hehe, járj el többet otthonról, mélyedj el magadban, vedd le az ellenződ, barátom.
2013. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim válasza:
vagy csapass be egy dobitortit, az majd mindent megold.:)
2013. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

#20 - " A legtöbben nagyvonalúan elsiklanak a tény felett, hogy az az oldal arról szól, hogy változtatni kell, életmódot váltani kell. " - Ennek az oldalnak a profil képe az alábbi: egy túlsúlyos nő, aki " Ha 50 kg a TREND akkor 130 kg a BRAND ! " című feliratos kartontáblát tart maga előtt ( [link] ). Nem úgy kell reklámot csinálni, hogy a másik végletet hozzuk fel viszonyítási alapnak.


Szóval nem a szándékkal van itt a gond, hanem a túlzásokkal.

2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

25. Igen, írtam is, hogy lehet vitatni, hogy jól csinálják, vagy rosszul, hogy most ez a módszer mennyire lesz eredményes. Szerintem is hozhatja akár azt is, hogy a résztvevők leragadnak a mostani állapotban. Csak az az elkeserítő, hogy sokszor tényleg lekezelően, sőt bunkó módon viselkednek az emberrel, csak mert kövér, vagy sovány.

Lehet, hogy nem tesz eleget magáért, lehet, hogy annyira kajafüggő, hogy nincs elég akaratereje változni, (vagy ha sovány, akkor nem tud hízni) de attól még ember és lehet, hogy jó ember. Vannak hibái, de másoknak is vannak. Lehet rászólni, hogy tegyen magáért valamit, de a megalázás nem ez a kategória. Engem csak ez zavar.

2013. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
# 26 - Ebben egyetértünk.
2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

Nem kell rászólni, mert felnőtt ember és csinálhatunk úgy, mintha tudná mit tesz. Névleg tiszteletben tartjuk, miért ne?


De mozgalmat indítani, másokat becsábítani már társadalmi szinten káros. Ugyan úgy ahogyan az anorex oldalak is teszik, nem fogjuk azt mondani hogy rosszul teszik amit tesznek magukkal (dehogynem mondjuk, csak nincs értelme..) de a manipulálható embereket maguk felé terelni nem szép dolog, és ez aligha csak az én értékrendem szerint van így. Na már most ha az én értékrendem összecseng például itt más emberekével, akikkel vélhetően egészen más nézeteket vallunk, mégis van ilyen közös pont, az már jelzés értékű lehet.

2013. febr. 25. 16:00
 29/63 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez értékrend kérdése. Az én értékrendembe nem fér bele más embereket leszólni, nyíltan alázni és gúnyolni mert kövérek, soványak, vagy esetleg túl izmosak, vagy bármi. Nekem feltűnt, nem csak itt, hanem általában, hogy mennyivel kevesebben kifogásolják a rosszindulatot, az anyagiasságot, az irigységet, vagy bármilyen más rossz tulajdonságot, és mennyivel többen kapnak dührohamot már csak attól, ha valakinek nem tökéletes az alakja és mennyien mennek neki, mint bolond tehén az anyjának.

Hogy mi vezérli az ilyen embereket, nem találgatnék, de hogy nem a jóindulat, az biztos.


Én szívesen látok minden olyan kezdeményezést, ami arról szól, hogy egy negatív élethelyzetből, lelkileg, testileg kikeveredjen az ember, így ennek az oldalnak is szorítok, amíg nem arról szól, hogy ha valaki mondjuk 100 kiló, akkor hízzon fel 200-ra, tehát nem csap át valami szélsőségbe.

Én legalábbis úgy érzem, hogy a lenézés, a bántás, a gúny, a kirekesztés még nem oldott meg semmit.

Ha viszont az ember kap egy kis önbizalmat, könnyebben eléri a célját. Aki meg nem is akar változni, annak meg nem oszt, nem szoroz.

2013. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim válasza:
56%
szerintem a nagytöbbséget pont nem érdekel mélyebben, hogyan néz ki, vagy hogyan/mivel teszi tönkre magát a másik. de amint propaganda színezettel kerül az ember arcába, az már kicsit felháborító. nem a klubtag középkorú nők mián, hanem az esetlegesen csatlakozó tinik okán. rengeteg duci munkatársnőm volt, náluk irigyebb és frusztrálltabb embereket én nem ismertem. rettegtek, hogy a másik lefogy, hiába voltam a főnökük, kákabélűnek és sporthitványnak csúfoltak a hátam mögött (mind több diplomás ember). tényleg nem érdekel, ki, mit csinál magával, de ha ez nekem nem tetszik, és egy fogyókúrával foglakozó fórumon, azt merem állítani, hogy a kövérség is egyfajta szenvedélybetegség, nehogy meginogjon már a világ fundamentuma.
2013. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!