Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » DUCILAND? Az lesz az új...

DUCILAND? Az lesz az új trend, hogy az elhízás és a cukorbetegség menő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 24. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy közben hallottam, ők már régóta ilyenek. Nincs ott semmi változás, változtatás, kizárólag a helyzet elfogadása. Aki lefogy, azt kiosztják (milyen pletyka szint).

Ez félelmetes önigazolás hullám.. Megint egy véglet. Össze kéne hozni őket a hánytató meg csont vékony tini közösségekkel, lehet kiegyenlítenék egymást? (-:

2013. febr. 25. 08:43
 12/63 anonim ***** válasza:

Hellát is csak azért beszélik/beszélték ki, mert eléggé megváltozott mióta lefogyott 50 kilót.

Nem vagyok ducilandos, de egy paleón kívüli klubban is olvasom őt, iszonyú beképzelt, csak úgy osztja az észt, mintha csak ő tudná, hogy mi a helyes, a jó...

Persze ettől még nem szép dolog a kibeszélés és az, hogy a kövér csajszik nem tesznek semmit magukért... egy darabig én is ilyen voltam... csak most már a kezemben a nyílt titok, ezért fogyok. ;)

2013. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
48%

Drága Harcmuves!

Ez nem ritka jelenség az embereknél, nem kell meglepődni. Elég csak megnézni a homoszexuális felvonulásokat, csak hogy egy példát említsek. Ők is reklámozzák magukat, hogy fogadják el őket, hogy ők így önmaguk stb stb. Ezt a dundi lányok is elkezdték művelni, hát tessék szívük joga. De úgy gondolom értelmetlen vitába szállni velük, nem is kell foglalkozni velük.

Személyes véleményem ez nem kicsit kiábrándító, ezért ilyenkor hozzá menekülök: [link]

2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Höhömm, jó kis oldal :)
2013. febr. 25. 13:06
 15/63 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás nem káros az egészségre, azt még a paleó sem tudná gyógyítani...
2013. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
79%
haha erről az a family guy rész jut eszembe amikor Peternek azt mondja az orvos hogy dagadt és fogyjon le. Másnap bejelenti hogy változtatni fog ezen és megalapította az Együtt a kövérekért klubot dagadt embereknek.
2013. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim válasza:
én azt nem értem, hogy ez miért legális? ha születne egy facebook oldal mely szerint cigizni jó, vagy az amfetamin- baráti kör nyitna profilt, szerintem aznap lekapcsolnák őket. Ugyanolyan szenvedélybetegek, káros függéssel.
2013. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Vannak cigi fétises oldalak facen, szóval nincsenek lekapcsolva.
2013. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim válasza:
igaz, minek lekapcsolni, a planéta túlnépesedett... Hízzatok és szívjatok!:)
2013. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
54%

A válaszokból látszik az emberek butasága és csőlátása. A legtöbben nagyvonalúan elsiklanak a tény felett, hogy az az oldal arról szól, hogy változtatni kell, életmódot váltani kell. Hogy most jól csinálják, vagy rosszul, azon lehet vitatkozni, ki hogy látja.

De a tényt letagadni, hogy ezek az emberek változtatni akarnak és kikiáltani egy kövérségre rábeszélő mozgalomnak, már a direkt vakság kategóriába tartozik. Látszik, hogy ezeket az embereket sokan csak azért utálják, mert kövérek (nem azért, mert nem akarnak változtatni). Tudom, hogy ezt senki nem fogja beismerni, de itt csúnyán kibújt a szög a zsákból. Úgyhogy egyre jobban úgy látom, hogy jogos a kezdeményezésük.

Úgyhogy ennek a fényében, bár én súlycsoportban nem az ő kategóriájuk vagyok, egyre jobban megértem őket.

2013. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!