Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » DUCILAND? Az lesz az új...

DUCILAND? Az lesz az új trend, hogy az elhízás és a cukorbetegség menő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 24. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
40-es, jaj ne már, ez meg már megint hülyeség! Ha valaki csak annyit tesz, hogy napi fél órát tornázik, az egészséges, persze, de rohadtul nem fog lefogyni tőle. Vagyis csak ennyitől nem fog.
2013. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy a ducik többsége még ennyit sem tesz.


Nem rosszindulatból írom, de ismerek épp elég túlsúlyos személyt, folyton arról panaszkodnak, hogy nem megy le a felesleg, hiába próbálnak akármit, de az igazság az, hogy nem is tesznek érte igazán, vagy ha valóban kipróbálnak valamit, akkor azt csak kevés ideig bírják, aztán feladják.


Ha két-három heten belül nincs látványos eredmény, akkor a többség beleun és azt mondják " rajtam ez úgyse fog segíteni ".


Nincs annyi pajzsmirigyhormon problémás személy, mint ahány elhízott személy van, úgyhogy hiába próbálnak mindent erre fogni.

2013. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy azt írtam, hogy hülyeség, de tényleg ne hitegessük már a népet azzal, hogy ha valaki ott van százvalahány kiló és továbbra sem változtat semmit az étrendjén, csak eltornázgat napi fél órát (esetleg még utána jól meg is éhezik és bever még egy szelet krémest), hogy az majd fogyni fog.
2013. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Ez #41-nek ment amúgy.
2013. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

hát nekem kapásból 7 kilót sikerült csak napi 1 óra 'tornázgatással' fogynom úgy, hogy az étrendemen annyit változtattam hogy a gabonát kihagytam. elég nehezen fogyó típus vagyok ha nekem ment akkor másnak is fog.

Tévedés ne essék, van túlsúlyos barátom, aki betegség miatt az és olyan is aki ezt örökölte és őket valahogy sosem hallottam panaszkodni a súlyuk miatt. Ellenben azokkal akik csokit zabálva sírnak a gép előtt hogy kövérek

2013. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki a gabonát elhagyja az étrendjéből, már az azért szerintem elég jelentős étrend változás a torna mellett. :)
2013. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

46-os, végig igazad van, valóban nem old meg semmit egy kis tornázgatás. Ezért kudarc hogy a gyerekek esetét ezzel a komolytalan 3x1 óra mozgás kampánnyal akarják kezelni (a fenét akarják, ez nyilvánvaló hogy semmit sem segít).


Itt a gyökerekkel vannak már bajok.. hogy a legtöbb ember, de még akiken felelősség van azok sem értenek a témához. Így a néptől mit várunk? Szerencsétlenek.. lövésük sincs mit kéne tenni, amíg nyomatják a reklámok az egészséges zabfalatokat.. Tornázgatnak, összefognak, de sosem fognak előrébb jutni mert valójában ezért semmit nem is tettek. De még van ami engem kiakaszt, vannak tej reklámjaink. Sokan közületek azért ismerik a tej hatásait.. De a legtöbb ember nem.

2013. febr. 26. 23:05
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, háát könyvet lehetne írni erről, hogy mi áll a hátterében, nem szeretem az önámító h*lyéket, valamint a kamuzós embereket sem, ez a klub ennek a két embercsoportnak a keresztmetszetéből alakult.Önámítóak mert azt mondják, hogy mennyire boldogok, holott a magabiztosságnak egy alapvető szintjét megadja a kinézetünk erről felesleges vitázni.A másik amit fel tudnak hozni mentségükre, hogy nem a csontvékony csajok jönnek be mindenkinek, igen csak az anorexiás modellek és a vágósúlyban lévő mangalicák között van 1-2 szint, és szerintem ezen a mércén helyezkedik el valahol mindenkinek a megfelelő nő, mert, hogy ez csak néhány aberált embernek az ízlése(pont úgy ahogy a 180 centi magas és 30 kg-s) csajok az biztos.A másik bajom az, hogy hazudnak az ismerőseiknek, a csoporton belüli embereknek, maguknak, mindenkinek.Keményen edzenek, meg diétáznak, de nem történik semmi.Most tekintsünk el a betegségektől(ismerek olyat aki hormonbetegsége ellenére igenis le tudott fogyni). Fiú vagyok van 7 év súlyzós edzés mögöttem valamint 4 év küzdősport.Mivel érdekel az egészséges életmód kipróbáltam 1-2 ilyen otthoni tornás videót a húgom társaságában és azt kell mondanom, hogy egy 1 órás ilyen videót aki végigcsinál azért az elfárad.Azért azzal senki nem álljon már elő, hogy megvan a kalória deficit szigorúan minőségi kajából(nem krémesből meg pizzából) és mellé heti 5 * lemegy terembe és mellé eljár aerobozni, vagy csak heti 5-6 szor lenyomja ezt az otthoni tornát, az nem tud lefogyni!Ez képtelenség.A pénzzel szoktak még jönni, holott amikor az irodában elmegyek az üdítő vagy az édesség automata mellett, mindig ott áll mellette egy méretes munkatárs aki éppen 20 evőkanálnyi cukrot akar 260 ft-ból bejuttatni a vércukrába.Valamint tapasztalatból is mondom, hogy olcsóbban ki lehet hozni a minőségi kaját. Ez az érezzük jól magunkat dagadtan, pusztuljunk ki 40 évesen, ne tudjunk semmit sportolni, pont olyan divat kezd lenni, mint a legtöbb hozzám hasonlónál a legyek buta mint a s*gg,buli minden hétvégén, cigi kartonszámra, az életemmel meg majd lesz valahogy, utána pedig jönnek ide a rinyálós levelek, hogy miért ilyen szemét az állambácsi, a világ meg mindenki, holott én semmit nem tettem meg azért, hogy jobbítsak az életemen.Ugyan ez a hiba ezeknél az embereknél is.A genetikám, a betegségem, az anyagi helyzetem, mindig van kifogás,pedig egy tempós sétára kimenni napi min 60 percre mindenki számára elérhető, és ennyivel is elérhető az, hogy ne legyen valaki 160 kg, csak 120.
2013. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Ámen.
2013. márc. 2. 19:41
 50/63 anonim ***** válasza:

"Valamint tapasztalatból is mondom, hogy olcsóbban ki lehet hozni a minőségi kaját."

Erre kíváncsi lennék, adhatnál pár tippet! Nem fogyás szempontjából, hanem nagyon olcsó, minőségi kaják szempontjából.

2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!