Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alul működés...

Pajzsmirigy alul működés miatt lehetséges a nem fogyás?

Figyelt kérdés

150 gr CH-n vagyok cukorbetegen, viszont a ciklusom, mint a mesében. Így a belgyógyász elküldött hormon vizsgáltra, viszont eredmény majd áprilisban lesz.

Az utóbbi időben híztam 5 kilót, pedig sportolok és betartom a diétát.

Paleo nem érdekel!!


2013. márc. 8. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Válaszoló, óó én nem fenyegetőztem, csak lefestettem egy lehetséges (és nem rossz) jövőképet. Mert amit ti csináltok, azt tartom kuruzslásnak. És ez igen ellenszenves számomra, de hát magánügy. Te azt idealizálod, hogy az embereket betegen tartjátok, hogy a cukorbetegség gyógyíthatatlan, és csak ti tudjátok kezelni. Ezt tisztességesnek nevezed? Ennyire nem maradt jóérzés benned?


Kérdező:

"Az minden csak nem egészséges, hogy hús, meg zöldség, oszt ennyi..."


Igaz, kell egy kis ízfokozó is, némi nehézfém, valami amiben jó sok növekedési hormon van (mondjuk tej), némi emészthetetlen fehérje ami majd gyulladásokat okoz (erre is jó a tej), növeljük a bélfalunk áteresztését erre jó a szója is, és így még mindig nem biztos, hogy cukorbeteg lennél! Tehát tömjük meg az egészet cukorral, keményítővel, mert nyilván ez így már több mint egészséges. Persze az egészet felügyelje egy fontoskodó dietetikus, aki nem szereti ha fenyegetik. Pedig a fenyegetés leheletét a nyakukon érezhetik, és a vicces az, hogy nem miattam! :)

2013. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer megkérdezném: milyen képzettséged van????! Mi alapján döntöd el, hogy mi a helyes és a helytelen?!

Mi alapján vállalsz felelősséget, egy inzulinos cukorbeteg "kezeléséért", akinek elpusztultak a béta sejtjei, tehát nem fog soha meggyógyulni!

Egyébként paranoid emberrel nem fogok vitatkozni...

2013. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Inkább hiszek a dokinak, aki jó pár évig tanulta ezt az orvosi egyetemen, mint itten egy Szendi-fannak. Itt mindig voltak hittérítők, aztán szépen eltűntek, jöttek újak. Ennyit erről.
2013. márc. 8. 15:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani egy könyvet ami nagy valószínűséggel érdekelni fog. Egy MD írta, hiteles forrásokra és kutatásokra alapozva.Sajnos csak angolul létezik, de nagyon sok pozitívumot hallottam róla (cukorbetegek felől). Dr. Neal Barnard, Reversing Diabetes. Attól függetlenül hogy nem vagyok cukorbeteg és a hormonszintjeim is tökéletesek ezt a programot követem, nagyon jól érzem magam rajta (persze mostanában kicsit variáltam rajta, de csak az étel arányain, több gyümölcs). Ez nem valami fad kalóriaszámlálós, megvonós eszetlenség hanem egy nagyon jó életmód amivel a maxot kihozhatod magadból.Én adnék neki egy esélyt. Sok sikert és jobbulást.
2013. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

A képzettségem, hogy tudok tanulni, és nem célom a gyógyszeripart kiszolgálni.


Ezt melyik orvos mondhatja el magáról? Az amelyik gyógyíthatatlannak kiáltja ki az 1TD-t, és az ilyen betegeket örök életre inzulinra fogja? Az egy nem normális ember.


Nekem nincs felelősségem, mivel csak a lehetséges megoldásokra hívom fel a figyelmet. Ugyanis érdekes módon az orvosok a gyógyszermentes megoldásokat valahogyan szeretik lefelejteni. Ez viszont már felelősség (ahogyan a dietetikusokat is felelősség terheli a tetteikért, de majd erről személyesen az E3 program előadásain) hiszen amit ők csinálnak, az egy életre megpecsételi az életminőséget. Sokkal jobban, mint azt a cukorbetegség tenné.

2013. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"tudok tanulni,"


Ez nagyon nagyon kevés!!!! te ideológiákat kergetsz közben az alapoktól sincsen lila gőzöd... szánalmas, hiteltelen megalomániás ember lehetsz...

2013. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet, de még mindig nem kiáltok ki állapotokat gyógyíthatatlan, csak gyógyszerrel kezelhető betegségeknek. Így erkölcsileg tisztább vagyok, mint a dietetikusok, orvosok többsége.


És a tanulás képessége lehet nem kap elég megbecsülést.. pedig nagy értéke van :)

Ezt persze az "értelmiséginek" kikiáltott diplomások többsége nem biztos hogy megérti, hiszen ők tanulás és gondolkodás helyett többnyire készen kapott tudásban hisznek. Apropó, hisznek. Hittel el lehet menni templomba, de hit alapján ne kezeljünk már embereket..

2013. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt melyik orvos mondhatja el magáról? Az amelyik gyógyíthatatlannak kiáltja ki az 1TD-t, és az ilyen betegeket örök életre inzulinra fogja? Az egy nem normális ember."


Az a nem normális, aki ekkora baromságokat ír, mint te, hogy képes meggyógyítani az autoimmun folyamat okozta cukorbetegséget... már Nobel díjat kaptál volna, ha ez sikeres lenne és cukorbetegek milliárdjai foglalnák imába a nevedet! Beteg vagy te ember, nem kicsit.. Egy jó pszichológusra lenne szükséged, aki a megalomániát és a nárcizmust kezeli...befejeztem a vitát, mert komolytalan az egész...

2013. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

TaplalkozasHarcmuves!

Eddig nem én válaszoltam, de most fogok.

Képzettséged nulla, de a magabiztosságod az egekben van.

A saját magadon végzett tapasztalat nem tudomány!!, az meg pláne nem az, ha Szendi és társai könyvét olvasod... ami, hát no comment... Honnan tájékozódsz? Női portálokról, internetről? Interneten is annyi baromság van, hogy öröm nézni. Tudod arra is jó az iskola, meg az egyetem, hogy kitudd szűrni a fekáliából a használható tudást. Hát így meg magadtól... nos elég szubjektív. Nem nagyon kéne tanácsokat osztogatni így... Soha nem nyitottál ki egyetlen egy biokémia könyvet se, fogalmad sincs az egészről.

Ide süss csak: [link]

Amúgy egyik kedves ismerősöm mutatta ezt nekem, és azt mondta: "Az ilyen emberekkel nem érdemes leállni vitatkozni, mert annyira korlátoltak, annyira beszűkült látókörűek, hogy úgyis csak a saját maga igazát fúja."

Tényleg így van, tovább én se fűzök hozzá semmit, mert egyszerűen nem érdemes.

2013. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Ja meg ugye a gyógyszeripar. Csak egy kérdés:

mondjuk ha mandulagyulladásod van, vagy mit tudom én elkapnád a szifiliszt, akkor se vennél be gyógyszert??

Nagyon megnézném a képed, mikor az egyik közeli hozzátartozód ne adj' isten súlyos beteg lenne, és nem lennének se kutatók, se orvosok, se gyógyszeripar, akkor mi lenne? Te is hápognál, mint a kacsa... Gondolkozzál, ha képes vagy erre.

2013. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!