Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alul működés...

Pajzsmirigy alul működés miatt lehetséges a nem fogyás?

Figyelt kérdés

150 gr CH-n vagyok cukorbetegen, viszont a ciklusom, mint a mesében. Így a belgyógyász elküldött hormon vizsgáltra, viszont eredmény majd áprilisban lesz.

Az utóbbi időben híztam 5 kilót, pedig sportolok és betartom a diétát.

Paleo nem érdekel!!


2013. márc. 8. 12:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ezzel csak 2 probléma van.


Én igen csekélynek tartom az ismereteimet, illetve nem szedek be antibiotikumot mandulagyulladásra.


Most pinpongozunk azzal, hogy melyikünk primitívebb? Ezzel aztán mindketten lesüllyedünk a valóban egyszerű emberek szintjére, sőt még lejjebb..


Viszont ez néha jólesik. Te alacsony kerítésen átmászott állatkerti szökevény, te! Mi a fészkes fene alapján gondolod, hogy majd az egyetemeken oktatott tudás lesz a mérvadó? Vagy hogy én nem nyitottam ki biokémia könyvet?


Amit én állítok, nem szubjektív tapasztalatokon nyugszik, hanem orvosi tapasztalatok százain. Tudomány, ne engem cáfolj meg hanem az állításaimat, ha tudod.. :)

2013. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Amit én állítok, nem szubjektív tapasztalatokon nyugszik, hanem orvosi tapasztalatok százain."


Mi a fészkes fenéről beszélsz?! Te ennyire nem vagy a realitásban? Ez nagyon komoly, ember! Egyik oldalról lehülyézed az orvosokat, másik oldalon meg azt mondod, hogy az autoimmun diabetes gyógyíthatósága orvosi tapasztalatok százai szerint kezelhető?

Nobel díjat kapna az a kutató,aki egy épkézláb kezelést felfedezne!!!! Térj már le a földre az egekből!!! Hol olvasol te ekkora baromságokat? Tudod, te mi az a valid kutatás egyáltalán?

Tessék kopogtatni az ajtón, hogy meghoztam a gyógymódot! Állj az orvosi bizottság elé. Miért nem teszed?

A szakembert akard meggyőzni, ne itt az ártatlan és kiszolgáltatott betegeket..!!

Tényleg pszichikailag van gáz, ha ennek nem érzed az etikátlanságát...

2013. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!