Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában úgy érzem/hallom,...

Mostanában úgy érzem/hallom, hogy a gyomromban sokkal hangosabb az emésztés hangja és mintha egyfolytában dolgozna.1 hónapja kezdtem diétázni, szerinted ez normális?

Figyelt kérdés

Nem eszek szénhidrátot, cukrot, keményítőt.

Sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst, fehérjét eszek.

Normális ez a szokatlanul hangos gyomormozgás vagy nem is tudom, mi ez?



2013. jún. 26. 20:09
 1/5 Lipton. ***** válasza:

:) korog a gyomrod, ilyenkor már a béka segge alatt van a vércukrod :D

keveset eszel, ha folyamatosan 2-3 órán ként ennél akkor nem lenne ilyen probléma, de a gyümölcs felejtős :D

2013. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez komolyan azt jelenti, hogy lent van a vércukrom? Ezt még soha nem hallottam, viszont ha igaz, annak csak örülnék, mert azt szeretném lent tartani. :)

3-4 óránként bekapok valamit.. Végülis lehet, h az éhség miatt korog ennyire, de nem érzem magam éhesnek, akkor ez most jó vagy nem jó? :) (Vagy csak bebeszélem magamnak, h nem vagyok éhes, de tényleg nem vagyok..)

2013. jún. 26. 20:34
 3/5 Lipton. ***** válasza:

hát ez nagyon nem jó, a vércukornak nem szabad ingadozni, ha nagyon leesik a vércukrod akkor belassul az emésztésed

a vércukorszintnek állandónak kell lenni, ezért írtam hogy 2 órán ként kell egy teljes étkezés: sovány hú, valami szénhidrát( alacsony gi, rizs) monmdjuk a rizs inkább magas de a hús lassítja) meg zöldség

na és így nem fog leesni :DD

2013. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, pont stabilizálni szeretném, mert szerintem magas. Most próbálok életmódot váltani, egészségesen enni és mozogni.

Egyébként a cukorbetegeknek (csak érdeklődésképpen) azt nem tudod, h a vércukrukat lent kell tartaniuk vagy nekik is egy állandó szintre kell hozniuk? De az elég nehéz, mert így is úgy is ingadozik, nem?

2013. jún. 26. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi? MIVAN?


Azért korog a has, mert üres a gyomrod és más az akusztikája, ennyi.


A vércukorszint.. egy komoly szabályozási rendszer eredménye, alapvetően kellőképp stabil és nem túl alacsony, nem túl magas.


Ez változik a hiperszupcsi nyugati életmóddal és szabályozási problémák lépnek fel, de csak azért mert a cukorbetegek következetesen szétvágják a vércukorszabályozásukat. Na így megközelítve nem is olyan értelmetlen a cukorbetegség.. csak egy természetes következmény.

2013. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!