Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tdnátok segíteni? Zabálás-hány...

Tdnátok segíteni? Zabálás-hányás-hashajtók-éhezés. Mert már nem akarom ezt a gyerekes hülyeséget folytatni!

Figyelt kérdés

tavaly februárjában valamiért elkezdtem fogyni (nem tudatos volt.. vagyis lehet hogy a sok év szekálásai-csúfolásai hatására a lényeg hogy nem olyan elhatározás volt hogy "holnaptól fogyózom!")

lány vagyok (akkor voltam 18) 19éves most 50kg és 159-160cm (tavaly akkor közel 90kg) de nem látszik meg az az 50kiló mert nem vagyok sovány -és nem azért mert "kövérnek látom magam, fúj de közbe csontos vagyok.." dolog- hasleszorítót kell hordanom még nyáron is a bőröm miatt és a karomon is lóg a bőr.. tavaly nyáron kórházba küldtek 43kg voltam akkoriban csak gyümölcsöt ettem semmi mást ami értékelhető és hasznos lett volna

most eszek rákot-halat-csirkemellet csak vizet iszok esetleg citromos vizet vagy a coopba lehet venni diétás szörpöt(csak a szörpben 100ml-ben van 8kalória ami szerintem rendben van néha) őőő.. lecsót eszek (mint ma is) rengeteg zöldséget (köret helyett szóval krumplit max levesbe de ott se nagyon) esetleg néha eszek rizst.. tejes dolgokat nem szoktam mert időközben kialakult nálam a laktózérzékenység ja és tojás is szoktam

szóval úgy összeségében szerintem ezek jók LENNÉNEK HA! normális adagokat tudnék enni (gondolom ezzel lehet a baj) mert van hogy 1-2hétig jól vagyok eszek, fogyok majd aztán BUMM bezabálok valamiból.. és aztán rohanok hashajtóért (azthiszem ezt már nevezhetjük függőségnek mert 2nap alatt beszedek egy 50dbos stadalaxot is)

szóval segítsetek légyszi! mit csináljak? ehetek néha édességet? esetleg azzal lenne a baj? hogy megvonok magamtól minden édes-cukros (kivéve gyümölcs) dolgot? mert mikor eszek egy kocka csokit akkor mintha "drog" lenne egyből az van hogy: úristen akarok még, megeszem az egészet.. és aztán azt a tábla csokit bezabálom kb félperc alatt (nem is érzem az ízét csak eszem) majd aztán minden házban található édességet szépen sorjában


szerintetek? félek hogy egyszer túladagolom (lehetséges?) a hashajtót vagy akármi

19éves vagyok most végeztem a gimibe már felkéne nőnöm és nem ilyen "hülyeségekkel" kínlódni


ja és: biciklizek mellette sokat 50kilométereket(futást nembírom)


mit csináljak a hasammal? úgy érzem hogy csak műtéttel lehetne segíteni és ha meglátnám azt hogy a lógó bőr alatt hogy is nézek ki igazából akkor értékelném és jobban vigyáznék vagy nem tudom.. (itthon nem tudnak ezekről)



2014. júl. 20. 12:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatod a szüleiddel ha még azt feltételezed hogy mérgesek lesznek rád...az orvoshoz menetel tök normális dolog,minden embernek évente egyszer elkellene mennie egy komplett labor viszgálatra meg szűrésekre.De igy most már nem csodálkozom hogy ilyen tipusú lelki gondjaid vannak.A szüleid nem szoktak orvoshoz járni?Soha nem tűnt fel nekik a változás rajtad?Nem tették szóvá,hogy menniyre lefogytál vagy ez elvárás volt tőlük?
2014. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Hasonló problémám volt nekem is.. nem anorexia vagy a bulímia szerintem, de valami beteges evészavar..:/ akkor tértem észhez mikor kórházba kerültem, nagyon-nagyon szarul voltam, kiderült sok élelmiszerre allergiás lettem, gondolom a több éves fantasztikus önkínzásom eredményeként.. mostmár sokkal jobban vagyok, tehát nem lehetlen változtatni, te is meg tudod csinálni! Ne várd meg amíg kórházba kerülsz, ha egyedül nem megy inkább kérj segìtséget, de tényleg Ne várj semmire! Most cselekedj! Amikor rossz volt én ilyesmikre gondoltam, amik segítettek, pl fontos vagyok saját magamnak, fontos az egészségem, megérdemlem hogy normális legyek, én irányìtom az életem. . . Sok sikert a gyógyuláshoz!:)
2014. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!