Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti "milyen" tornával/mozgás...

Ti "milyen" tornával/mozgás fajtával fogytatok le?

Figyelt kérdés
A normális válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. márc. 3. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első 20 kilónál nem volt semmi. Most teljes testes edzésem van, fogyás semmi, de még csak 6 hete tart, s jön a jobb idő, amikor túrázhatok, ilyen esőzések mellett nehezebb (ki kell használni a tavaszt, mert nyáron nem sokat mozgok, mert túlmelegszem. persze edzeni fogok továbbra is).

A fogyás elsősorban étrendfüggő, persze ha valaki nem tud elég keveset enni, annak valami jó kalóriaégető mozgás jól jön. A séta is remek, csak sok kell belőle, de abból nem nagy ügy lenyomni 8 órát, persze nem mindennap.

Intenzívebb edzésből nem menne sok. A teljes testes sem igazán az, mert rengeteget kell pihennem közben. De az anyagcserének tuti jót tesz, plusz izmot is épít, ha kezdő az ember, még deficitben is.

2016. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzes es dieta
2016. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,várom még a többit is! :)
2016. márc. 3. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
-én sem tornáztam,csak simán keveset ettem-eszem ,eddig 11 kiló ment le 4 hónap alatt....
2016. márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én országúti bringával, mondjuk én minden tavasszal leadok a sport mellett egy pár kilót mert a téli kevesebb edzés miatt feljön rám egy kis háj. Szerintem egyébként ezek a "tornák" szó szerint semmit sem érnek, de legalább el van közben az ember... :)
2016. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szobabicikli, 1 év -38 kiló, mellette nekiálltam 3x teljes testedzésre járni konditerembe.
2016. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én étrendváltoztatással.
2016. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ment a zöld pacsi :)
2016. márc. 5. 01:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fitnesz terembe járok, ahol a bérlet árában benne van az életmód tanácsadás és a személyi edzés, illetve csak nők járnak. Nekem ez nagyon szimpi. Tök jó hangulat van mindig, a tulaj az edző is egyben, mindenkire odafigyel, nyomon követi hogyan haladunk a célok felé, szól, ha valamit rosszul csinálunk, stb.

A kajámat nem igen állítottam át, csak kevesebbet eszek és igyekszem minimalizálni az édesség és péksütemény bevitelt. Kilókban egyáltalán nem fogytam, de centikben sokat, feszesedtem, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint azelőtt.

2016. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Turcsán Kata aeribik órájával és bringázással már 2x. Most fog következni a harmadik. (Első kb 15 éve, utána 4 éve első gyerek, most szültem nemrég a másodikat) És nem csak, hogy lefogytam, hanem szép kocka hasra, kerek fenékre... Ha megteheted, járj le hozzá, igazi profi edző!
2016. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!