Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen hasam?...

Hogy lehetne ilyen hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Na szvl, én lány vagyok, és lapos a hasam, de nekem nem tetszik. Én inkább ilyen kockahas félét szeretnék.

Most kb ilyen a hasam:

[link]

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ugye az első képen lévő lányoknak (és nekem is) csak lapos a hasa. A második képen lévő lányoknak meg látszik, hogy ki van dolgozva, hogy izmos/szálkás/tónusos vagy mi:DD Nekem az nagyon tetszik és az érdekelne, hogy hogy lehetne olyan hasam?*-* Kell diéta? Vagy csak edzeni kell? Vagy mindkettő? Segítsetek lécciii!!

14l 173 cm/ 50 kg



2016. szept. 11. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
nagyon komolyan betartott diéta, és megfelelő intenzítású edzés. viszont a képeken lévő formák nem tarthatók, mind-mind fotózásra, versenyre készültek. ilyen formát tartani huzamosabb ideig nem lehet.
2016. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
22%

1. Az izomtól nem csökken a mell.

2. a sargakapszula fogyósoknak való de fogyatékosok nem értik.

3. Ha az izmos nő nőietlen akkor a gebe vagy kövér férfi lányos?

2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
De lehet, ha örökké betartott diétát csinálok és edzek:D De amúgy én ismerek egy ilyen instás lányt aki már 7 éve edz, és neki mindig ilyen a hasa..
2016. szept. 11. 19:32
 14/51 A kérdező kommentje:
Naa köszönöm az utolsónak!!:)) Egyébként tejesen igazad van.
2016. szept. 11. 19:33
 15/51 anonim ***** válasza:
82%

Nem is az izomtol csökken hanem az alacsony testzsírtol.


Nőknek ráadásul még egészségtelen is, a komplett hormonhaztartas megborul. Koxszal persze lehet tartani sokáig, csak annak meg következményei vannak.


Nincsenek csodák, ennyi.

2016. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Nemis csodát akarok
2016. szept. 11. 19:46
 17/51 anonim válasza:
78%

Nincs csoda igen, kitartas van.

Olyanok szoljak le az ilyen lanyokat, akiknek fogalmuk sincs arrol mennyi munka es kitartas van ebben a testben! Inkabb maradnatok,csondben! A felet nem tudnatok vegigcsinalni!!!!!!

Igen, lehet hogy hetkoznapi emberkeknek az izmos test nem tetszik, de ha egy no izmos, neki is olyan ferfi fog kelleni aki edz es nem a tv elott ul csipegetve ezt azt...

Egyebkent megsugom, egy kidolgozott testu no nemcsak ruhaban de ruha nelkul is dogos! ;)

Szoval, megegyszer hajra kerdezo! :)

2016. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
67%

Nincs csoda igen, kitartas van.

Olyanok szoljak le az ilyen lanyokat, akiknek fogalmuk sincs arrol mennyi munka es kitartas van ebben a testben! Inkabb maradnatok csondben! A felet nem tudnatok vegigcsinalni!!!!!!

Igen, lehet hogy hetkoznapi emberkeknek az izmos test nem tetszik, de ha egy no izmos, neki is olyan ferfi fog kelleni aki edz es nem a tv elott ul csipegetve ezt azt...

Egyebkent megsugom, egy kidolgozott testu no nemcsak ruhaban de ruha nelkul is dogos! ;)

Szoval, megegyszer hajra kerdezo!

2016. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
49%

Ezek a lányok láthatóan diétáznak, valamilyen olyan étrendet követnek, amiben kevés a szénhidrát és sok a fehérje. Túl szárazok. Egyáltalán nem nőies. Ha neked alapvetően vékony termeted van, akkor szerintem se ilyen legyen a célod, inkább egy átlagos kiformált alak. Tényleg taszító..mint nő. És nem lehet azt mondani rólam, hogy nem vagyok nyitott, bigott lennék vagy nem lenne szépérzékem.

Persze vannak kivételek.

2016. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:))
2016. szept. 11. 19:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!