Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen hasam?...

Hogy lehetne ilyen hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Na szvl, én lány vagyok, és lapos a hasam, de nekem nem tetszik. Én inkább ilyen kockahas félét szeretnék.

Most kb ilyen a hasam:

[link]

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ugye az első képen lévő lányoknak (és nekem is) csak lapos a hasa. A második képen lévő lányoknak meg látszik, hogy ki van dolgozva, hogy izmos/szálkás/tónusos vagy mi:DD Nekem az nagyon tetszik és az érdekelne, hogy hogy lehetne olyan hasam?*-* Kell diéta? Vagy csak edzeni kell? Vagy mindkettő? Segítsetek lécciii!!

14l 173 cm/ 50 kg



2016. szept. 11. 18:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy tűnik, vannak nők, akiknek összejön."


Vagy csontvekonyra fogynak, nulla izom es forma mellett, es cserebe kockas lesz a hasuk, de persze eltunik teljesen a melluk, vagy izmosak is maradnak, de ahhoz meg kox (gyengebbek kedveert illegalis doppingszerek) kell, es ugy is eltunik a melluk.


Tegyetek fel a kerdest hogy vajon miert van minden fitneszkiralynonek szilikonmelle? Mert a sajatjat reg lefogyasztotta.


Egyebkent meg lassan mar az osszes videki bikiniversenyzo is koxol, ugyhogy totalisan becsapos amit a kepek mutatnak, ugy is fogalmazhatnank hogy atlagembernek nem elerheto.

2016. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék ő nem doppingol, csak edz és figyel a kajára, és alapból vékony volt, nézd meg a képeit, hosszú távon kb ennyire lehet kockás a hasad, amit fenn is tudsz tartani. Akinek ennél is kockásabb a hasa az vagy doppingol, vagy mégjobb a genetikája, vagy rengeteget sportol.

2016. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
173 cm/ 50 kg-val már így rohadt jól nézhetsz ki!
2016. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Az emberek genetikája eltérő, igenis van, akinek kockásabb tud lenni, mint másnak, normális körülmények között. Hogy ez konkrétan mit jelent, azt nem tudom, mivel nem ismerek kockahasú nőket sem, nemhogy olyanokat, akik TUTI nem kokszolnak (ez az utóbbi elég kemény feltétel. magamról még tudnám vagy egy nagyon jó ismerősnek elhinném, kb. ennyi. a naturál versenyzők is szednek szert, csak keveset).

Azt tudom, hogy az általam látott finoman kockahasú, s egyáltalán nem csontvázra s izomtalanra, melletlenre fogyott nők átkozottul jól néznek ki, úgyhogy ha ez elérhető egészségesen, akkor el akarom érni. Ha nem (amire jó esélyem van már a hasra hízás miatt is), akkor sem halok bele, majd vigasztalódom a bicepszemmel és a többivel.

Abban biztos vagyok, hogy nagyon sok nőnek semmi esélye kockahasra, még ilyen kis nőire sem, mert a férfias kockás has, amit keményen koxoló csajok elérnek, az egészen más téma és szerintem is ronda egy nőn. A finom kis női kockahas viszont nagyon szexi :)

De jó genetikával s edzéssel épphogy kihozható valami jóféle, úgy tűnik. De mivel senkiről nem tudhatom, hogy naturál-e, homályos a határ...

2016. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

# 42


Ez nem kockas has. Egyszeruen vekony, valamint behuzza es rafeszit.

2016. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Kayla Istines mindig így néz ki...

[link]

2016. szept. 12. 14:32
 47/51 A kérdező kommentje:
De az egy nőnél.
2016. szept. 12. 14:32
 48/51 A kérdező kommentje:
44-esnek köszönöm!!
2016. szept. 12. 14:34
 49/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! És nembaj, hát megpróbálom, nem vesztek semmit.
2016. szept. 12. 14:36
 50/51 anonim válasza:
Néha kiábrándító hogy milyen sok a rossz indulatú ember, akiknek a fele csak szájhős. Minden esetre, kedves kérdező én is általában megpróbálom nem felvenni ezeket a dolgokat és ne bátortalanítson el a többiek negativitása. Ha valóban szeretnéd, vagy csak hasonlót vagy egyszerűen feszesebb hát próbáld meg. Nyilván a kitartás elengedhetetlen, de sose árt ha erősödik az ember, teljesen függetlenül attól hogy milyen nemű. Egy nő is lehet feszes mégis szép és nőies, a lényeg hogy saját magaddal legyél megelégedve. Nem kell mindenkinek tetszened, az pedig relatív hogy kinek mi a férfi. Ha a kérdezőnek az aki "izmosabb" vagy éppen jól néz ki, akkor az, a kötözködésre pedig nincs szükség. :)
2016. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!