Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen hasam?...

Hogy lehetne ilyen hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Na szvl, én lány vagyok, és lapos a hasam, de nekem nem tetszik. Én inkább ilyen kockahas félét szeretnék.

Most kb ilyen a hasam:

[link]

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ugye az első képen lévő lányoknak (és nekem is) csak lapos a hasa. A második képen lévő lányoknak meg látszik, hogy ki van dolgozva, hogy izmos/szálkás/tónusos vagy mi:DD Nekem az nagyon tetszik és az érdekelne, hogy hogy lehetne olyan hasam?*-* Kell diéta? Vagy csak edzeni kell? Vagy mindkettő? Segítsetek lécciii!!

14l 173 cm/ 50 kg



2016. szept. 11. 18:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Hát nekem tetszik;)
2016. szept. 11. 20:05
 22/51 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ!
2016. szept. 11. 20:06
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
magam is edzek, barátnőm is fitneszes. viszont hosszútávon ilyen alacsony testzsírral élni, mint amilyen a képen láthatóknak van, nem ajánlatos, pláne nem egy nőnek. későbbi gyermekvállalást is veszélyeztetheti.
2016. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
50%
csak hogy legyen még több panaszkodó, ez a LDCFitness youtube csatorna is nagyon jó dolgokat mond reklám nélkül
2016. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim válasza:
49%
Nyugodtan csinálj magadból cickányt, van olyan férfi akinek bejön. Én a nőnek kinéző nőkhöz vonzódom. Az izommal nincs baj, sőt! Ezekkel az ocsmány hasakkal van baj.
2016. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Nem a férfiak kedvéért változok csakis magamért, de azért kössz;)) Egyébként meg az igazi férfiaknak tetszik, a többség meg kapja meg csak az átlagot ha nekik az kell;) Nincs baj az izommal, de ezekkel a hasakkal igen? Na hát akkor csak van baj az izmokkal, gondolom neked sincs belőle sok:D De azért kösz a választ;D
2016. szept. 11. 21:54
 27/51 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha nem vettétek volna észre, ÉN azt kérdeztem, hogy hogy lehetne ilyen a hasam, nem azt, hogy nektek mi a véleményetek róla.
2016. szept. 11. 21:56
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

"Nemis csodát akarok"


Ó, dehogynem. Eleve azt hiszed hogy ez hosszu tavon fenntarthato mindenfele komolyabb beavatkozas nelkul, csak dietaval es edzessel.


Eleve a 173 centidre mar most nagyon vekony vagy, ha ebbol meg leadsz egy csomot akkor szerinted hogy fogsz kinezni?


[link]


Tehat te 15% alakarsz menni, olvasgass egy kicsit:


[link]


Idezek:


Sajnos sok hölgy, aki egészséges testzsírszázalékkal rendelkezik, úgy érzi, hogy kövér és nem elégedett az alakjával. És sok nő úgy gondolja, hogy a kívánatos testzsír mennyiség 12-14% között van. A valóságban azonban ez egyáltalán nem reális cél, hosszú távon nehezen tartható, és könnyen vezet táplálkozási rendellenességekhez és rossz egészségi állapothoz. Még 18-20%-os testzsír esetén is remek, sportos fizikumot tudunk felmutatni. Ennél alacsonyabb testzsír mennyiség csak akkor szükséges, ha valamilyen sportágban versenyzünk, és ekkor sem cél az, hogy hosszú távon ilyen alacsonyan tartsuk a testzsírunkat.


Azon hölgyek, akik tartósan 15% alatt tartják a testzsírszázalékot, jóval hajlamosabbak komoly betegségekre, sérülésekre és krónikus fáradtságra, mentális kiégésre és akár a menstruáció kimaradására is.

2016. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

" Egyébként meg az igazi férfiaknak tetszik, "


Muhaha :) Mit tudsz te 14 evesen az igazi ferfiakrol?

2016. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Én tényleg megakarnám fogadni amiket mondtok de szerelmes vagyok az ilyen testbe és biztos hogy keményen fogok dolgozni, hogy elérjem, de azért köszi:DD
2016. szept. 11. 22:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!