Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen hasam?...

Hogy lehetne ilyen hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Na szvl, én lány vagyok, és lapos a hasam, de nekem nem tetszik. Én inkább ilyen kockahas félét szeretnék.

Most kb ilyen a hasam:

[link]

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ugye az első képen lévő lányoknak (és nekem is) csak lapos a hasa. A második képen lévő lányoknak meg látszik, hogy ki van dolgozva, hogy izmos/szálkás/tónusos vagy mi:DD Nekem az nagyon tetszik és az érdekelne, hogy hogy lehetne olyan hasam?*-* Kell diéta? Vagy csak edzeni kell? Vagy mindkettő? Segítsetek lécciii!!

14l 173 cm/ 50 kg



2016. szept. 11. 18:20
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Hát több olyan lányt is ismerek aki ilyen és marha jól néz ki a barátja/ férje szvl ;)
2016. szept. 11. 22:14
 32/51 anonim ***** válasza:
86%
Mondom, ilyen szintet nem tudsz tartani hosszútávon. Ez a forma, tipikus versenyforma. 1-2 hónapig tartható. Hosszabb távon a nagyon alacsony testzsír nem tesz jót.
2016. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
De tudom.
2016. szept. 11. 22:55
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nekem is nagyon tetszik a finom női kockahas... De tényleg az a helyzet, hogy ehhez sokunknak olyan alacsony testzsírszázalék kell, ami már egészségtelen. Kigyúrt férfi is van, aki évtizedek óta edz, eres mindenfelé, de a hasa nem kockás, mert ott van az utolsó picike feleslege... A genetika sokat számít.

Úgy tűnik, vannak nők, akiknek összejön. Nos, én hasra hízom először, gyúrok rá lelkileg, hogy mikor lefogyok, kiderül, hogy nekem nem reális az igazi kockahas. Nem baj, kihozom magamból, amit lehet, jó lesz az is.

Neked már nem igazán lehet felesleged. Ha így sincs kockahasad (ugyebár eleve kockás a hasizom és a kockahas elsősorban a zsírmennyiségen múlik), ez nem biztató, persze még gyúrhatsz hasizomra, nyilván szebb lesz úgy, de ez csodákra nem lesz képes s de ebből a csepp súlyból fogyni... Bizonyára nem célszerű. Mérj testzsírszázalékot s ne menj túl alacsonyra vele. Azt hagyd meg a versenyzőknek, akik bevállalják a már egészségtelenül alacsony szintet, lehet, hogy koksz mellett, mert nekik ez az életük és szerintük megéri.

De megkérdezheted az ismerőseidet is, akiknek kockas hasuk van. Én csak egyszerű érdeklődő vagyok, hájas hassal s pár információval, gyakorlati tapasztalatom még nincs.


Érdekes az emberek ízlése, de hát ez van. Nyilván az embert nem befolyásolja, hogy mi tetszik a férfiak többségének, ha egyszer neki kockás has kell. Nekem pedig van egy párom, akinek mindenhogy tetszem. De magamnak csak finoman duzzadó bicepszekkel (amennyire naturálban lehetséges), úgyhogy nyilván gyúrok rá. Meg minden másra, csak a láb nem érdekel, de arra is. A kockahas bizonyára esélytelen, de megpróbálni meg fogom, mert nagyon, nagyon szép és elismerést érdemlő.

De az egészségemet nem áldozom be érte, ez is egyértelmű számomra s ezt is tartom helyesnek.

2016. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen a hasznos és normális választ!!:))
2016. szept. 11. 23:05
 36/51 A kérdező kommentje:
Én remélem ha keményen dolgozok rá akkor legalább egy kicsit hasonlít ezekre, ha nem is 100%-ban de azért látszódjon rajta a kemény munka:)
2016. szept. 11. 23:06
 37/51 A kérdező kommentje:
Egyébként sok sikert!:)
2016. szept. 11. 23:08
 38/51 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert! :)
2016. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2016. szept. 11. 23:34
 40/51 anonim ***** válasza:
49%

" marha jól néz ki a barátja/ férje"


Aham. Tehat aki marha jol nez ki = igazi ferfi :)


Ez komolyan szorakoztato, szerintem folytasd meg :)

2016. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!