Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt mar valakivel, hogy nem...

Volt mar valakivel, hogy nem koplalt, de odafigyelt ra, hogy kevesebbet egyen, mint azelott, megsem mozdult az a nyomorult merleg es centi semmit egy honap utan se?

Figyelt kérdés
Mert velem ez van, es marha idegesito. Amikor tudok, edzek is, nem sokra van idom, de az eddigieknel az is tobb...

2016. dec. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Javult a forma?
2016. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nem kevesebbet kell enni,hanem mást!
2016. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%
Nem kevesebbet, meg nem is mást, hanem tudni kell, miből mennyit és miért annyit...
2016. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
0%
Az etel minosegen mulik a fogyas nem azon hogy kevesebbel beered
2016. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Hat errol aztan tudnek meselni... amikor egy evvel ezelott 4 kilot fogytam ugy, hogy semmire nem volt idom, csak szendvicseket meg csokikat venni a bufeben, mert este fel 11-ig dolgoztam, mozogni plane semmit nem tudtam... kisse stresszes idoszak volt.

Ha marha jo minosegu etelt eszem, abbol megehetek akar 10 adaggal is, kedves utolso?

Bocsi mindenkitol, nem a valaszaitokat akarom savazni, csak ezek nem igazak. A kerdest meg azert nyitottam, mert arra lettem volna kivancsi, van-e valaki, aki jart mar ebben a cipoben, es akkor mit csinalt. KONKRETAN.

Tehat nem altalanos kioktatas kell, mert ezeket en is olvasom mindenutt. :)

2016. dec. 2. 14:03
 6/49 A kérdező kommentje:
Elso: en ugy erzem, hogy az alakom se valtozott, de ezt en sose tudom megallapitani. :/
2016. dec. 2. 14:05
 7/49 anonim ***** válasza:

Nem gondolod,hogy az is tudna esetleg segíteni aki konkrétan nem járt hasonló helyzetben de ért ahhoz,hogy mi lenne a teednő ilyen helyzetben és jó pár embernek segített már lefogyni?

Tényleg nem kell feltétlen kevesebbet enned,hanem valószínűleg másmilyen ételeket. De mondjuk így nehéz megmondani min változtass mivel nem tudom mit eszel.

2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Velem nem volt. Bármit eszem, ha az kevesebb, mint ami kell, fogyok. Ez így logikus is, de vannak, akinél bekavarnak bizonyos ételek.

Viszont a kevesebb evés nem elég, deficit kell. A kettő nem ugyanaz. Ha valaki addig messze túlette magát, majd kevesebbet eszik, de továbbra sem deficitben, nem fog fogyni. S az sem számít, hogy korábban sem hízott, mert egyesek szervezete lazán begyorsítja az anyagcserét többletnél, majd visszaejti, ha kisebb a bevitel.

De aki nem ilyen, annál sem egyforma az anyagcsere sebessége a különböző élethelyzetekben...

A rövid időt nem mondom, hiszen 1 hónapnál azért már látszania kell a fogyásnak, azt elég nehéz vízzel ellensúlyozni... Bár ha nem nagy a deficit, akkor elfedheti.


A fentiek közül biztos tudod többről, hogy nálad nem jöhet szóba, de én nem tudhatom, nem ismerlek.


Ja, teljesen illogikus többhetes stagnálásról is hallottam már, de nem értem, ez hogyan lehetséges.

2016. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Számomra is érthetetlen, ami történik, főleg, mert jónéhányszor fordult már elő életemben, hogy úgy éreztem: kicsit elszaladt velem a ló, és megint le kéne adni egy-két kilót... ilyenkor ráálltam a jól bevált módszeremre (kevesebb evés, azon belül kevesebb szénhidrát, de semmi nincs konkrétan "megtiltva"), és ha tudtam, mozogtam. És gond nélkül lefogytam azt a pár kilót.

Most is csak ennyiről van szó, és le vagyok döbbenve, hogy... semmi. Egy hónapja semmi.

Jöhetne ebből a következő következtetés, hogy jaaaj, biztos beteg lettem, pajzsmirigy meg miegymás... nem szeretném egyből ezeket gondolni, meg kicsit olyan kifogásnak is érzem az ilyesmit...

2016. dec. 2. 14:36
 10/49 anonim ***** válasza:

pedig biztos van valami amit rosszul csinálsz (vagy magadnak sem vallod be)

vagy esetleg nem e pajzsmirigy alulműködésed van?

mert azoknak nehezebben megy a fogyás

2016. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!