Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kevés étkezés és sok...

Ha a kevés étkezés és sok sport ellenére nem csökken a súlyom, lehet attól, hogy izmot építek?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset eszem (ha 500 cal-t mondok, akkor sokat mondtam), ez általában almából, natúr joghurtból, és extrudált kenyérből/puffasztott rizsből áll.

Mellette minden nap tornázom (úgy egész testre kiterjedően, lábra külön, mert főleg az a zsírréteg nem akar mozdulni) 30-45 percet, pluszban felülésezem, ha van erőm/időm. Ha pihenőnapom van, akkor biciklizni is szoktam, esetleg futni, bár azt nem igen bírja a tüdőm.

3 műszak folyamatosban dolgozom, de akármilyen műszak legyen, a tornát betartom, az étkezést pláne.

Mivel 91 kg vagyok, úgy gondolom, ilyen mozgás és ételek mellett gyorsabban kéne fogynom. Az első 10 kg könnyebben lement. Régen már fogytam le ilyen súlyból, sőt többből, akkor viszont megereszkedett a bőröm, mivel nem sportoltam, csak koplaltam.

Most látom a hasamon, hogy feszesebb, mint múltkor és mintha látnék rajta izom jeleit.

Mivel tudom, hogy az izom többet nyom, mint a zsír, lehet, hogy azért nem csökken a súlyom, mert izmot épít? mert ugyanakkor a ruhákon meg látom, hogy egyre jobban lógnak.

vagy ilyen nagy súlynál nincs izomépítés, akármit csinálok?

Bocs a hülye kérdésekért.


2010. jún. 2. 11:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Na jó, nem kell már tovább szekálni a kérdezőt! Úgy látszik, valamennyire csak vette a lapot, és eredménye is van. Másrészt azért én is hozzáteszem, hogy azért kéne 5x, és többet enni, hogy rendesen pörögjön az anyagcseréd, ne szenvedjen hiányt a szervezeted. Senki sem fog rád csúnyán nézni a munkahelyeden, ha félidőben harapsz egy almát! Sok sikert!
2010. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!