Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség alatt hogyan tudnék...

Terhesség alatt hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

2 kg-ról lenne szó, hogy az előírt gyarapodást ne haladjam meg, mire mérésre kerül a sor. (2 hét múlva.)

Nem véleményt kérek.

Hanem hogyan kivitelezhető a dolog, hogy közben ne legyek rosszul. Mert sajnos van, hogy farkaséhség jön rám, és akárhogy számolom, nem tudok 1900 kcal alá menni :S



2018. jan. 13. 14:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Azt is írtam, hogy azért lenne sok zsír a tojás, mert minimum 4 kell, ami egy étkezésre nekem elég, és ha rántotta, abba nélkülözhetetlen a reszelt sajt, ez az oka, amiért inkább bele se kezdek, hogy elkészítsem.

Na meg mindenhol nyomatják, hogy fehérje, fehérje, fehérje, egyél abból 150 g-ot egy nap, zsír max 50-60... Ch max 150. Ezt én sem tudom tartani. Most legalábbis nagyon nem megy.

2018. jan. 16. 07:12
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Max neked nélkülözhetetlen a reszelt sajt. A rántottába nem az. Nem is értem minek kérdeztél, hiszen minden válaszra volt valami kifogásod.
2018. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem kifogásoltam, leírtam, miért nem eszem rántottát, szerintem nem kötelező diét alatt sem.

Kávét se iszok, ha nincs benne tej, mert utálom úgy, inkább kihagyom.



[link]


Ezt ettem ma, light mozarellával.

Megvolt a 150 g fehérje (tojás nélkül...) 1900 kcalt megettem így is, az tény, de addig, amíg tartom a súlyt, addig nem izgatom már magam rajta.

2018. jan. 16. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!