Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha azért 16.6-os a bmim, mert...

Ha azért 16.6-os a bmim, mert figyelek a súlyomra, akkor anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már 20-as is, amikor abszolút nem figyeltem arra, hogy mit, mennyit, s hogyan eszem.

Nem látom magam se kövérnek, se soványnak.

Az elfogyasztott ételeim nagy részét lemérem, számolok kalóriát, nem eszek édességet, nem eszeem olyan ételt meg, amiről nem tudom, hogy mi van benne, VISZONT rendszeresen eszem, nem hagyok ki étkezést és figyelek arra, hogy 1000kcal kb meglegyen a napom.



2018. máj. 17. 21:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nekem simán felmegy 60ra a súlyom.. Szóval én mondjuk úgy védekezem, hogy sokoszor ebéd helyett szendvicset/ túrót zöldséggel, tonhalat, ilyesmit eszem.. Mert az ebédek a legtöbb kalóriák

Szóval ez nekem soha sem voltIsten adta testalkatom, de ezt tudom szeretni a tükörben..Ezért is gondolkozom, mert bmi alapján "kórosan sovány" vagyok, de ugyye mivel nem sportolok, ezért nem is annyira vagyok az, inkább egy szimpla vékony.

2018. máj. 19. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!