Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, egyszerre...

Fogyni szeretnék, egyszerre hány tojásfehérjét ehetek meg?

Figyelt kérdés

Nagyon buta vagyok hozzá,légyszi ne hurrogjatok le,de a napkba zöldség ,gyümölcsön éltem(nyersen,párolva) de erötlennek éreztem magam,éjszaka nem tudtam aludni az éhségtöl. Ma reggel megettem 6db tojásfehérjéböl rántottát tárkonyosan sok zöldséggel. Ez nagyon sok egyszerre? Ehetek még ma tojásfehérjét és mennyit? Ugy gondoltam,hogy édesitövel enném most,esetleg tudtok ötleteket,ti hogy szoktátok? Köszönöm a válaszokat elöre.

170/62/N



2018. máj. 23. 07:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Te olvasod is amiket írunk ? Érdekel egyáltalán ?
2018. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha valaki sokat eszik egyszerre. Az baj, ha valaki rohadt keveset eszik egy nap, mint te. S nem is jó összetételben. Kis cukor, némi fehérje... Ez kevés.
2018. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az ökölnyi mint adag elég értelmetlen butaság számomra. Több okból:


1. Nem mindegy, hogy egy ökölnyi salátát, egy ökölnyi rizst vagy egy ökölnyi olajos maggal elkevert zsírt eszel (ami az én világomban teljesen legitim étel, csak persze kisebb mennyiségben).

2. Nem mindegy, mekkora a napi kalóriaigényed s főleg hogy azt hány adagba osztod el. De az első pont miatt ugyanaz a kalóriamennyiség, ugyanolyan makrók mellett lehet több kiló és 25 dkg is, ennek megfelelően a térfogat is jelentősen eltér.


Vacsorára egyél valami jó fehérjeforrást, hisz abból kevés van, mehet újra zöldség és legyen benne kalória is, viszonylag sok zsír vagy sok szénhidrát formájában (inkább összetett legyen ez alkalommal, ne egyszerű cukor, de egy kis gyümölcs mehet akkor is, ha szeretnéd). Hogy miből mennyi, azt a helyedben valami oldalon számolgatnám, miután eldöntöttem a szimpatikus makrókat.

Zsír mindenképpen legyen a vacsorában, mert eddig kicsit keveset vittél be. De nem kell sok, a minimális zsírigény nem olyan hatalmas, napi egypár dekagramm csupán.

2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kb 800kcal lehet,ahogy összeszámoltam durván
2018. máj. 23. 16:20
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen olvasom,köszönöm a válaszokat
2018. máj. 23. 16:21
 16/22 anonim ***** válasza:

"Kb 800kcal lehet,ahogy összeszámoltam durván"


Koplaláshoz és ájuláshoz kitűnő.

2018. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Vacsira ettem 6tojásfehérjerántottát zöldségekkel meg sok kicsi almát,de éhen halok :( az normális?
2018. máj. 23. 18:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, az a diéta, amiben "éhenhalsz" nem normális.
2018. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Könyörgöm hagyjuk már ezt a tojásfehérje baromságot,tessék megenni a sárgáját is!
2018. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hogy ha koplalsz, akkor érzed, hogy éhezel...

Ha 10 egész tojást vagy ennek megfelelő más ételt ettél volna, sokkal jóllakottabb lennél, bizonyára.

Az almák sokakat éhessé tennének, pár tojásfehérje is, ez mind normális. De az is normális, ha te kicsit máshogy működsz, mint az emberek többsége.

2018. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!