Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, egyszerre...

Fogyni szeretnék, egyszerre hány tojásfehérjét ehetek meg?

Figyelt kérdés

Nagyon buta vagyok hozzá,légyszi ne hurrogjatok le,de a napkba zöldség ,gyümölcsön éltem(nyersen,párolva) de erötlennek éreztem magam,éjszaka nem tudtam aludni az éhségtöl. Ma reggel megettem 6db tojásfehérjéböl rántottát tárkonyosan sok zöldséggel. Ez nagyon sok egyszerre? Ehetek még ma tojásfehérjét és mennyit? Ugy gondoltam,hogy édesitövel enném most,esetleg tudtok ötleteket,ti hogy szoktátok? Köszönöm a válaszokat elöre.

170/62/N



2018. máj. 23. 07:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mi az ami laktat?

Én a gyümölcsöktöl,zöldségektöl még éhesebb leszek,föleg nyersen. Párolva olyan,mintha nem is ettem volna.

Zab,tojás nem mulasztja az éhségem. Ma vettem konzerv halat,de nem izlik. Nem szeretem a halat. Mit egyek,ami kevés kaloriát tartalmaz,laktat és tudok töle aludni?

2018. máj. 24. 18:44
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, sajna. Engem a fehérje laktat, ez mondjuk elég tipikus. Fehérje zsírral.

A zöldség, gyümölcs, gabona, krumpli engem sem laktatott soha, kilószámra sem, zsírral sem, fehérje kell. És nagy étkezések.

Van, akinek jó a nagy térfogat vagy a sok rost, van, akinek sok kalória kell, mindegy, miből... A fehérje, zsír, zöldség kombó sokaknak jó, de aki szénhidrátosan szeret enni, annak a fehérje, összetett szénhidrát, zöldség ajánlható.


Biztos, hogy nem laktat a tojás? 1-2 nem csoda, az kevés kalória...

Én se szeretem a legtöbb halat (a zsírosakat általában igen), de ez még nem sokat korlátoz. Van más hús, sajt, túró, tartalmasabb zöldségek (hüvelyesek)... Valamivel csak jóllaksz.

A kevés kalóriát felejtsd el, a testednek sok energiára van szüksége fogyáskor is. Ha alig eszel, ne csodálkozz, ha éhes maradsz. De jó ételekből bizonyára szép deficitet tudsz összehozni jóllakás mellett.

2018. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!