Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire le kell...

Tényleg ennyire le kell fogyni a lapos hashoz? Létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés

160 cm magas nő vagyok, idén elkezdtem sportolni és 56 kilóról lefogytam 47-re. A gond az, hogy egy kis hasam még mindig van. Ébredés után reggel már egész tűrhető, de amint reggelizek és megiszok egy-két pohár vizet, újra ott van.

Komolyan 45 kilóra le kell fogynom, ami a testtömegindexem szerint már nem az egészséges határ ahhoz, hogy nézzen ki valahogy a hasam is?

Kezdek elkeseredni.

Normális ez így?



2018. nov. 7. 19:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%

Nem értek egyet. És nem nem számít a kalória. Nem a kalória fontos. Nem mindegy hogy csontból, zsírból, vagy izomból fogyok. Mivel zsírt akarunk jelen esetben lefogyni.


Kevesebb szénhidrát és böjtölés. Minden lapos hasú ezáltal az.

2018. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Húzd be a hasad. (Komolyan)
2018. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

A BMI-t nem erdemes komolyan venni, ma mar nem relevans. En 167cm vagyok es 50kg (bmi 17.9), megis van a combomon egy kis felesleg, es a hasam is nagy etkezes utan. Ez teljesen normalis, szerencsere ezt ma mar nehany instagram fitnesz-guru is bavallalja:

[link]

2019. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"A BMI-t nem erdemes komolyan venni, ma mar nem relevans."

Miért is nem? Mikor dobta ki az orvostudomány az ablakon? Hiteles forrással alá tudod támasztani?


"En 167cm vagyok es 50kg (bmi 17.9), megis van a combomon egy kis felesleg"

Ki szerint?

2019. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem kell ahhoz tudosnak lenni, hogy osszehasonlitsd ezt a ket kepet:

[link]


Az izom tobbet nyom, mint a zsir; hajasan, izom nelkul lehet ugyanannyi a sulyod (es a bmi-d), mint vekonyan es izmosan. Sokkal meghatarozobb a testzsir szazalek es az izomtomeg.

2019. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!