Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire egeszseges szenhidrat...

Mennyire egeszseges szenhidrat es cukor nelkul etkezni?

Figyelt kérdés

Ha hust, halat eszem, illetve zoldsegeket, tejtermekeket, tojast, az mennyire egeszseges? Fenntarthato?

Koszi a segitseget!


2019. febr. 9. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Az agy a keton testeket is fel tudja használni, nem csak a glükózt.
2019. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Ketontestek helyesül, és igen, alternatív energiaforrásként fel tudja, de az marhára nem normális, ha hosszútávon kell ezzel beérnie. De egyébként azt is fel kell építenie a szervezetnek Acetil-Koa-ból, ami szintén a glükózból, zsírsavakból és aminosavak lebontásából keletkeznek.
2019. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Zöldség = szénhidrát.

Szénhidrát nélkül nem egészséges. De ha a zöldségeket nem zárod ki, eleve nem arra készülsz.

A low carb (alacsony szénhidrát) diéta tartható és egészséges.

2019. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekek, ez még mindig a Fogyókúrák kategória, nem a Segghülyék Vagyunk A Fogyókúrákhoz. A szénhidrátmentes ketogén diéta egy kidolgozott és bizonyított étrend. 2 perc google kereséssel meg lehet állapítani, hogy az agy a glükóz helyett képes aminosavakat és ketontesteket hasznosítani, ez az egész étrend alapkoncepciója.

Ha tudatlanok vagyunk egy témában, görgessünk tovább, ne tömjük a kérdező fejét téves információval és bizonygassuk a nemlétező igazunkat!

2019. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
BIológus vagyok, szerintem én jobban tudom miről beszélek, mint te, agyatlan fogyókúrázó
2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!