Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ami egészséges és...

Mit egyek, ami egészséges és nem vált ki undort belőlem?

Figyelt kérdés
Dietázok(életmódváltás lenne a vegső cél),mert van még kb.5 kg felesleg rajtam. De! A csirke,csirkemell már kifordul a számból,ahogy egészséges az elkészítése,úgy nekem nem finom. Zöldségek terén inkább főzelékes vagyok,soha az életben nem tudnák egy kigyóuborkát elrágcsálni,a salátákat Németországban olyan szinten megutáltatták velem (napi 3-szor kellett enni) ,hogy ha most azt kéne ennem,inkább éhenhalnék.Csirkéből amit szeretek ,az a máj. De egyébként a húsok nélkül is tökéletesen megvagyok. Az a baj,hogy már annyira ötletem sincs,hogy mit egyek,ami egészséges,hogy inkább nem eszek(mert nekem nem ízlenek ezek a "nyálcseppen párolt"húsok fűszerek nélkül(csirkénél van valami undoríto mellékíz) meg a turmixolással sűrített főzelékek...egy fos mind 😁 ) ,hanem fehérjeturmixot iszok evés helyett.Szóval várok finom ötleteket. Vidékről származom,nagyon fűszeresen,ízletesen főztünk,ez mind hiányzik és enélkül számomra az étel semmi.

2019. márc. 19. 08:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából annyi,hogy tésztaféléket nem,lisztes dolgokat nem,cukros dolgokat nem. Kalóriabázis számol (nem is értem,alap napi 1070kcal-t számol) így ha enni akarok,akkor napi szinten guggolások,hasprések,girja remegésig esetleg öklendezésig,akkor nyerek pár kalóriát,amit minél jobban szeretnék használni. Tehát ne fél marék valami amitől 30 perc múlva éhenalok :D Ha tehetném szalonnát,sonkát,kolbászt,jó tocsogós sülthúst tört krumplival és stb ennék :D De még van 4.5 kg hátra. Ma reggel a mérleg ismét belopta magát a szívembe :) A fogyás miatt mozgok,és fehérjedúsan táplálkozok,mert nem szeretném ha 0 izmom maradna :) Milyen szép a vékony asszony lötyögős testtel :D
2019. márc. 21. 14:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézz utána a ketogén diétának. Bár tört krumpli felejtős, de a sonka, szalonna, stb zsíros ételek az alapja a diétának. Ha jól bírod a szénhidrát megvonást, kb 30 gramm/nap, és szereted a zsíros kajákat, 120 gramm/ nap, akkor az a neked való étrend. Én 20 kg-t fogytam vele.
2019. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!