Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve!...

Nagyon el vagyok keseredve! Augusztusig szeretnék megszabadulni nagyjából 15-20 kg-tól! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a testem rabja vagyok! Gimnáziumba járok, nem mondanám, hogy kinéznek, de jól tudom, mit gondolnak rólam a súlyfeleslegem miatt. Alapvetően egy olyan osztályba járok, ahol jóval többen vagyunk lányok, mint fiúk, s mondanom sem kell, hogy eleg szépek és vékonyak! Augusztusra tűztem ki a célom, mégpedig azért, mert ekkor megyünk majd nyaralni, valamint szeretnék a jövő tanév elejény egy új emberként belépni a terembe! Kérlek segítsetek! Bármilyen tippet meghallgatok/megfogadok!

165 cm/lány/70kg


2019. ápr. 18. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy a kalória nem szàmít , nem én talàltam ki. Utànaolvastam, utànakerestem, egy bizonyos szakértő dietetikus véleménye is ez, akinek követem neten a videóit és az oldalàt. Akinek jobban hiszek mint egy hozzà nem értő idegennek a gyakorin aki sokéves elavult szokàsok miatt terjeszti hogy kalóriàkat kell szàmolni. Régen a zsírfogyasztàst okoltàk az elhízàsért ezerrel, màra ez màr rég megdőlt, mivel az elhízàst a finomított szénhidràtok okozzàk. Illetve a túl sok szénhidràt és zsír együttes fogyasztàsa. A kalóriaelmélet is egy hibàs dolog. Na Csà.
2019. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámlálásra akkor van szükség, ha valaki ugyanazokat, ugyanolyan arányban szeretné enni (vagy minimális változtatással, pl. fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű), mint előtte, csak mindenből kevesebbet. A makrók illetve az étrend drasztikusabb megváltoztatása (pl. több fehérje, több zsír, kevesebb és alacsonyabb glikémiás indexű ételekből származó szénhidrát, kevesebb feldolgozott étel stb.) azért lehet hasznos, mert így kalóriaszámlálás nélkül, automatikusan is el lehet érni kalóriadeficitet. Nekem nem kell erőlködnöm, hogy ne egyek túl sokat, mert a zsír, a fehérje és a sok rost segíti a jóllakást, és ritkábban lesz éhes az ember. Persze lehetnek kivételek, akik meg bírnak enni egy ültő helyükben egy fél disznót, de szerintem ez ritka. Én nem tudok több fehérjét enni, mint az ajánlott mennyiség, és zsírból is van egy maximum mennyiség, ami fölé egyszerűen nem tudok menni. Ha hízni szeretnék, az egyszerű: kenyér, süti, csoki, édes üdítők, jégkrém, ezekből nagyon sokat meg tudtam régen enni-inni, abba se tudtam hagyni sokszor, csak amikor elfogyott. Aztán jöttek a hipoglikémiás rosszullétek, muszáj volt kétóránként ennem valamit, ha nem akartam elájulni (volt rá példa). Úgyhogy nekem biztos, hogy jobb ezekkel vigyáznom, és egyetértek az elsővel, akit jól lepontoztak.
2019. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
sikerult?
2019. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!