Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudok fogyni?

Miert nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

1 honapja elkezdtem fogyokurazni. De semmi se latszik. Testemen se, kiloban se. Es nyarra (julius/augusztusra) par kilot leszeretnek adni.


- 1400 kaloria

- Heti 5x1 ora sulyzos edzes, gyakorlatok kozt kb 15mp szunet (kardiot,aerobot meguntam nagyon gyorsan.. pedig zenevel, film nezessel is probaltam :D)



2019. ápr. 20. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor legakább szőlőcukrot néha szopogatsz??

Komolyan kérdezem, mert a gyünölcscukortól működik elsősorban az agy és a keringés.

2019. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha egy nap eszik rizst kuszkuszt zabpelyhet, 5-6 szelet tk kenyeret , ennyi gyümölcscukrot az igen sok. Ha nem lenne sok , fogyna. Ennyit erről. A kalóriaszàmolgatàs meg amúgy is baromsàg. A tàpanyagok minősége, mennyisége és arànyai szàmítanak. Mennyi ch, mennyi fehérje, mennyi zsír. Ennyi.
2019. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#8 nemtudom hogy neked hogy jott ki legalabb 2500. Amit leirtam azok kozul valogatok (peldaul reggelire nem eszek bundas kenyeret + zabpelyhet)


Akkor kevesebb ch, tobb viz, es tobb kardio.

2019. ápr. 21. 14:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert, nem azt írtad, hogy "ebből a listából válogatsz".


Ha ténylegesen 1400et viszel be, a CH se kell több legyen 120nál, de inkább 100. Akkor kardióval fogynod kell.

Persze nem 1 hónap alatt fogsz...

2019. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor? Eszembe se jutott ilyesmi és semmi ilyen jellegű utalàst nem talàltam sehol.


Èn ezzel az étrenddel tök jól érzem magam. Pm alulműködéssel, PCOS-el ès Inzulinrezisztenciàval élek, a vércukrom stabilizàlàsa, inzulinszint csökkkentése- fogyâs- a cél a szénhidràtbevitel csökkentésével - a megemelt zsír és fehérjebevitelem pedig a jóllakottsàt érzését adja és rengeteg energiàt ad:) Nem én talàltam ki. Dietetikus tanàcsait követem. . Na ő nem a kalóriàkat szàmolgatja...nem is ajànlja azt a módszert..

Lényegét tekintve az atkins diéta és norbi update képviselte életmód ez. Ugyanazon az elven alapulnak.

2019. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne hari kérdező, én is úgy értettem, hogy ezt egy nap alatt eszed...
2019. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14

Igen, irhattam volna.


Nem is azt varom hogy 1honap alatt lemenjen 5kg.. csak legalabb 1 mozdult volna, de az se😁

Majd tobb kardio utan remelem fog.

2019. ápr. 21. 14:45
 18/18 A kérdező kommentje:
En hagytam azt ki, szoval nyilvan igy ertettetek.
2019. ápr. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!