Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tudnék ezzel...

Szerintetek tudnék ezzel segíteni?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a sztori, hogy van egy ismerősöm akitől megtudtam, hogy az ismerőse anorexiás és jelenleg éltveszélyes állapotban van, kórházban fekszik. Engem ezek a dolgok nagyon rosszul érintenek, főleg hogy a lány még nagyon fiatal. Arra gondoltam hogy írnék neki valamelyik közösségi oldalon (így ismeretlenül) egy üzenetet amiben bíztatnám, hogy tartson ki meg higgye el hogy milyen szép lány. De sokan azt mondják hogy fölöslegesen írnék, mert a családja sem tud segíteni neki és biztos hogy én se hatnám meg. De úgy vagyok vele, hogy lehet hogy egy ismeretlen lány véleménye is érdekelné mert lehet úgy nézné hogy én nem elfogultságból írom. Köszi a válaszokat előre is! 18L

2019. máj. 29. 22:25
 1/3 anonim válasza:
100%

Egy próbát megérhet. Bár én is voltam anorexiás (döbbenet mennyien voltunk vagy vagyunk azok) és a családom véleménye számított a legkevésbé. Én speciel a vadidegenek elismerő és nők irigykedő pillantásaira vágytam, és a férfiak kitüntető figyelmére az alakommal kapcsolatban.


Sajnálom nagyon a lányt. Most meg fogja járni a poklok poklát de amint túl lesz ezen boldogabb lesz mint valaha. És kiegyensúlyozott, önértékelési gondok nélküli lesz

2019. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Szerintem próbáld meg.Ha nem használ,nem is fog ártani.Néhányat én is ismertem,akik az anorexia határán voltak annyira fogyóztak.Fel kell hivni a figyelmét,hogy ez milyen veszélyes,az életével játszik.
2019. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2019. máj. 30. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!