Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

3 hete változtattam meg az életmódomat, kalóriát számolok napi 1100-1200 kcal-t eszek meg, mellette heti 3x itthoni edzés, de a mérleg még meg sem mozdult. Mit csinálok rosszul? Hogyan indítsam be a fogyást?


24 éves vagyok, 162 cm és 93 kiló.



2020. júl. 28. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Felejtsuk mar el ezt a "azert nem fogysz mert keveset eszel" mantrat. Fizikailag lehetetlen, hogy valaki kevesebb energiat visz be es nem fogy. Az a tul sok kaloriatol van.


Vagy nem jol szamol a kerdezo, vagy hormonalis problemai vannak. (Vagy 20 masik ok, de ezt mi honnan tudjuk latatlanban.) De biztosan nem eszik tul keveset.

2020. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges lepontozni a #11-est mert PONTOSAN leírta a dolgot. Fizikai képtelenség, hogy valaki kevesebbet eszik mint amennyit eléget mégsem fogy. Az már az örökmozgó lenne.
2020. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset eszel. Nekem ez a véleményem. Az ebéd és a vacsora egyenlő a semmivel. A gyümölcsök jók, de max 2 étkezés között vagy pl reggelihez (zabkása, smoothie)

Nyugodtan ehetsz még ezekhez

2020. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt a nagyon keveset eszem dolgot cáfolnám. Én teljesen jól érzem magam ennyi kalóriabevitellel, nincsen se szédülés, se fejfájás, semmilyen gyengeség. És még éhes sem vagyok, pedig nem szedek semmilyen étrendkiegészítőt mellé. Viszont ma már felkeltem és 1 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Nekem ez is motiváció, talán most már beindul a dolog.
2020. júl. 29. 10:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogamzásgátló mellett úgy fogytál sokat, hogy semmin sem változtattál, akkor mégiscsak valami hormonális probléma van.
2020. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vacsorara gyümölcs az teljesen rossz. Cukrod felviszi, jól nem laksz.
2020. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De igen is lehetséges az, hogy kevesebbet eszik mégsem fogy, annyi a baj, hogy éhezteti magát így meg teljesen belassul az anyagcseréje.
2020. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!