Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/223 anonim ***** válasza:
100%

A következő kulcsszavakat használd

No equipment workout

Easy

Workout for beginners

Fat

Light workout

No knee workout

2022. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/223 anonim ***** válasza:
100%
Én sétával fogytam 26kgmot 8 hónap alatt. Ha nem akarsz a hidegben sétálni megértem, akkor ezt tartogasd tavaszra. Amit otthon tudsz csinálni az torna, jóga, zumba. Én majd 120kg voltam és szerencsém volt/van mert a térdemnek nincs baja szóval a just dance nekem pl kifejezetten jól esett
2022. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/223 anonim ***** válasza:
100%

Okosabb vagy itt mindenkinél, de minden mozgásra van kifogásod, kivéve Rubin Réka, meg a kis súlyzók ellen (mellesleg, akkor miért nem ezeket csinálod, ha annyira szeretnéd, és ragaszkodsz hozzá? Nem kell minden nap ugyanazt mozogni, lehet váltogatni) . Okosabb vagy itt mindenkinél, de fogalmad sem volt róla, hogy az edzést lehet élvezni (igen, azért vannak hivatásos és hobbi sportolók, mert utálják, csak nem akarnak elhízni). Okosabb vagy itt mindenkinél, de annyi túlsúly van rajtad, hogy a sétában is annyira megizzadsz, hogy megfázol +5-10 fokban. Okosabb vagy itt mindenkinél, és természetesen az étrended teljesen rendben van, csak és kizárólag betegség miatt híztál meg (sok nő van normál súlyban Pcos-sel, endometriózissal, és mindkettővel egyszerre is).

Sorra jó, segítő tanácsokat kaptál, csak ahhoz is lusta vagy, hogy az információk alapján válassz magadnak valamit. Tudom, hogy támadásnak fogod venni, mint kb eddig mindent, amit írtak, de a legjobb szándékkal írom, hogy szép lassan változtass a mentalitásodon. A diéta, mozgás egy maraton, ami életed végéig tart, így jobb, ha már a legelején hosszútávra rendezkedsz be, aminek része, hogy élvezned kell az ételeket, nem tartasz rapid diétákat, nem próbálsz extrém alacsony kalórián élni, fokozatosan növeled a deficitet, és a mozgást. Nem egyből belecsapsz a közepébe, mert leamortizálod magad, komoly fájdalmaid lesznek, és mindemellett, mikor elfogy az akaraterőd, mert el fog, mindenkinek elfogyna, kifosztod a hűtőt.

De akkor ajánlok neked egy KONKRÉT edzéstervet, amibe bele van kalkulálva a pihenőnap is: Chloe Ting, abszolút kezdő barát:

[link]

Válassz hosszabb időintervallumút, mert a 2 hetes programjai nehezebbek. A Type felirat mellett megtalálod mire javasolt, a weightloss címkét keresd.

2022. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/223 anonim ***** válasza:
75%
Gyalogolj, aztán kocogj, aztán fuss.
2022. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/223 NTBS ***** válasza:
100%
Csökkentsd a táplálékbevitelt és otthon végezhető gyakorlatokból csinálj minél többet. Felülés, fekvőtámasz, stb.
2022. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/223 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom mennyi okostojás gyűlt itt össze, de egyik sem tudott értelmes választ adni, arra amit kérdeztem.

Biztos vannak olyanok akik élvezik, de ők inkább a férfiak és akik nagyon belementek ebbe a fitnesses, kondis világba. Azok sem fogják mindennap csinálni életük végéig, kemény diétával.

Azt írtam, hogy 10kg-nál több a súlyom. Igen 5fokban már fázik az ember és érdekes, mozgás közben izzad.

Azt is írtam, hogy van elméleti tudásom és az ismerőseim a kondit erőltetik, amit én nem szeretnék, mert szégyellem magam annyi ember előtt.

Igen, egy személyi edző és orvos állította össze az étrendem.

Már gyerekként is kövér voltam, de sosem mentem orvoshoz, majd más probléma miatt kórházba kerültem hetekre, ahol mindennap vettek tőlem vért és kiderültek a problémák.

Képzeljétek, már tini korom óta sportolok és odafigyelek az evésre, mégsem fogytam soha, csak híztam a betegségem miatt!

Ezért kell nekem valami durva edzés és diéta mert hiába kaptam gyógyszereket, még az orvos sem biztos benne, hogy beindítja a fogyást.

Nem hiszem el, hogy el kell mondani a fél életem, hogy hátha ezek után valaki a kérdésre válaszol.

2022. nov. 15. 17:01
 27/223 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy visszatérö lény, semmit nem akar tenni, csak lefogyni, de mindenkit leszid, aki valami tippet ad, mert "ö jobban tud mindent" - pedig csak veszekedni akar, semmi mást!
2022. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/223 A kérdező kommentje:

Komolyan nincs életed, hogy ennyi haszontalan választ írsz?

Kérlek foglald le magad valami mással és ne zavarj többet.

2022. nov. 15. 17:14
 29/223 anonim ***** válasza:
94%

Akkor leírom úgy, hogy számodra is érthető legyen, mert ezek szerint az eddigi (egyébként rendkívül türelmes, segítő és hasznos) válaszok közül egyik sem tetszett, ráadásul van valami dogma a fejedben, amit nem akarsz elengedni - szóval: nincs olyan, hogy leghatékonyabb, olyan pláne nincs, hogy legfogyasztóbb, sőt, még fogyasztó mozgásforma sincsen. Nem létezik. Itt a válasz a kérdésedre: nincs ilyen.

Válassz valamit, ami tetszik és rendszeresen képes/hajlandó vagy csinálni és légy kalóriadeficitben huzamos időn keresztül, akkor lefogysz.

2022. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/223 A kérdező kommentje:

Nincs leghatékonyabb?

De mégis mindenhol a futást és a kondit hirdetitek.

Akkor most mi van?

Komolyan akárhányszor olvasok egy mozgással kapcsolatos kérdést, mindenhol ilyen semmirevaló, okoskodó választ írtok.

Annyira okosnak és jobbnak gondolják magukat a nagy kondisok, de mindenhol az ellenkezőjét bizonyítjátok.

Ezért van rólatok rossz vélemény és az ilyenek miatt nem mernek a kövérek menni terembe.

2022. nov. 15. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!