Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy este, vagy egy kiadósabb ebéd után a hasam jóval nagyobb lesz, mint alap állapotban lenne. Reggel már közel áll ahhoz, hogy meg legyek vele elégedve, azonban egy kis kaja vagy ivás után megnő, aztán már olyan mintha kövér lennék (nem vagyok sovány csak na :D) és zavar. Mit tegyek? Felüléseket, haspréseket, lábemeléseket, hogy erősödjön a hasizmom? Régen szoktam, csak aztán abbahagytam, meg régebben többet sportoltam, bár hízni nem híztam azóta. Ja meg akármekkora is lehet a hasam, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta, ha ilyen lenne alap helyzetből elégedett lennék :D. Mindegy hogy kaja előtt vagy után, akkor is látni. Szemléltetem képekkel a helyzetet, a segítségeteket kérném, hogy mit csináljak magammal (tudom a mellkasom sem az igazi de itt a fő probléma a hasammal van). Külön nem írok, a képek címei adják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 23. 23:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
na rossz a billentyűzet..mindegy
2011. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 bix ***** válasza:

"szerintem elsőnek is úgy adj le 5-6 kilot akkor jobb lesz, "


csak azt nem értem így nyár végén minek fogyózzon. amire lesz belőle valami vége a strandszezonnak, szept 1 re gyúrni elég késő már, ha utána meg normálisan nekiállna picit izmosodni akkor úgyis visszakúszik pár kiló, mivel némi zsírosodás elkerülhetetlen tömegeléskor ha jó a kajád.


ha cicafiú akar lenni akkor diétázzon, ha nem és sportos alakot szeretne akkor kezdjen el tömegelni ahogy van, aztán tavasszal majd egy diéta és kész.

2011. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Valaha kövér voltál, és lefogytál?
2011. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

segíteni akartál, tulajdonképpen melyik válaszoddal is? mert csak oltogatni próbáltál, hogy én hűdeszarul nézek ki, egyetértek ebben, de attól még segítséget adó válaszod egy sem volt. nem írtál a p*csömről? akkor ez végülis mi?

"Kivanaztömbebeeeezony. Mert szerinted akkor a többi miért s-es? "

na mindegy, a továbbiakban már tényleg nem érdekelnek a válaszaid.

utolsó: igen, kb 2-3éve adtam le nagyjából 7kg-t meg ott elég sokat nőttem is, kb 10cm-t de aztán híztam vissza nagyjából 5kg-t.

2011. aug. 25. 21:36
 35/41 anonim ***** válasza:
Bocs, de én voltam aki megállapította, hogy bizonyos dolgokat tárolsz a gatyádba, olyat ami nem oda való. Érted? A kedves és normális segítő nem én voltam, úgyhogy jobb ha bocsánatot kérsz tőle. Ő asszem 70%-os és meg 49. Nem biztos de talán. Szóval tévesztettél. Küldj neki egy bocslevelet.
2011. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
semmi hasizom, vékony vagy... járj el kondizni vagy valami...
2011. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

szerintem csak puffadol :)menj el az orvoshoz! semmi baj a sporttal pont jó!:D

14/L

2011. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

vékony vagyok? te vagy az első válaszoló aki ezt írja :D

lehet hogy igazad van, de nem érzem magam puffadtnak kedves utolsó :)

ja, még írjak bocsánat kérő levelet? attól, hogy azt az egy választ nem ő írta, attól még ugyanúgy alpári stílusban írt és egy hasznos válasza sem volt. várhatja hogy tőlem kapjon olyat :)

2011. aug. 26. 12:15
 39/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan lányként, de hasammal kb. ugyanez a bajom, csak ugye a lányoknak nehezebb kiedzeni a hasukat.

Ami nekem bevállt de ténlyeg. Nem sportoltam olyan sokat, sajna nem járattak annak idején, úgyhogy az utóbbi 1,5 évben kezdtem edzeni, pluszban anorexiába is beleestem, de ez mellékes

Na ami bevállt és ősz-tél idején csináltam. Úszni jártam, ami a kart eléggé erősíti, 2km úszás volt ez, heti 1x, és mellé mindennap tornáztam vagy 2naponta. A hasra ami jól erősíti: feküdj le a hátadra, és csinálj lábemeléseket, olyan 30at egyhuzamba, aztán pici pihi, majd megint 30, és amennyiszer szeretnéd. Viszont a gerincet kicsit terheli, ez amúgy a hosszanti hasizmot erősíti vagy mit.

Na ami még beválik: hasprés: egy héten 3-4x csinálj 2x100-at, és ha akarsz, felülésezz. A hasprés meg a felső kockákat kihozza.

Ez önmagában erősíti, és ott lesz, de a kockák bizonyos testzsír% alatt látszanak, szóval mellé csinálj valami intenzív 1 órás sportot, fuss, vagy biciklizz 40-50 km-t.

Amúgy mindenkinek kicsit megnő a hasa a kajáktól, úgyhogy ez természetes.

Ja, ha meg még karizmot akarsz npvelni, súlyzó, és pár hónap alatt megfog látszani az eredmény.

Viszont, hogy meglátszon, szerintem eleinte egy picit fogyj, de nem szükséges, mert szerintem valószínűleg fogsz a sport mellet.

Szóval sok sikert, remélem segítettem neked! (:

17/L

2011. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A tévesztésed miatt téll illene egy bocs. Szerintem pedig van benne haszon.is
2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!