Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy este, vagy egy kiadósabb ebéd után a hasam jóval nagyobb lesz, mint alap állapotban lenne. Reggel már közel áll ahhoz, hogy meg legyek vele elégedve, azonban egy kis kaja vagy ivás után megnő, aztán már olyan mintha kövér lennék (nem vagyok sovány csak na :D) és zavar. Mit tegyek? Felüléseket, haspréseket, lábemeléseket, hogy erősödjön a hasizmom? Régen szoktam, csak aztán abbahagytam, meg régebben többet sportoltam, bár hízni nem híztam azóta. Ja meg akármekkora is lehet a hasam, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta, ha ilyen lenne alap helyzetből elégedett lennék :D. Mindegy hogy kaja előtt vagy után, akkor is látni. Szemléltetem képekkel a helyzetet, a segítségeteket kérném, hogy mit csináljak magammal (tudom a mellkasom sem az igazi de itt a fő probléma a hasammal van). Külön nem írok, a képek címei adják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 23. 23:19
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
Hö.....
2013. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!