Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy este, vagy egy kiadósabb ebéd után a hasam jóval nagyobb lesz, mint alap állapotban lenne. Reggel már közel áll ahhoz, hogy meg legyek vele elégedve, azonban egy kis kaja vagy ivás után megnő, aztán már olyan mintha kövér lennék (nem vagyok sovány csak na :D) és zavar. Mit tegyek? Felüléseket, haspréseket, lábemeléseket, hogy erősödjön a hasizmom? Régen szoktam, csak aztán abbahagytam, meg régebben többet sportoltam, bár hízni nem híztam azóta. Ja meg akármekkora is lehet a hasam, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta, ha ilyen lenne alap helyzetből elégedett lennék :D. Mindegy hogy kaja előtt vagy után, akkor is látni. Szemléltetem képekkel a helyzetet, a segítségeteket kérném, hogy mit csináljak magammal (tudom a mellkasom sem az igazi de itt a fő probléma a hasammal van). Külön nem írok, a képek címei adják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 23. 23:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Igen felizgatott a link:) de attól hogy negyed évente felteszed kérdésnek még nem leszel izmos:)

Ha tényleg nincs kitömve a gatyád akkor viszont nem számít a hasad:D

2011. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Kivanaztömbebeeeezony. Mert szerinted akkor a többi miért s-es?
2011. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
66%
XDDDD Jogos Jogos :D
2011. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Futurare válasza:

Egy nagy kocka a csúcsai meg kerekek. A hasprés szálkásít de neked nincs miről leégetni a zsírt. Ha felülsz jól nyújtsd meg az izmot utána.


nincs sörhasam....

2011. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?:)
2011. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 bix ***** válasza:

" A hasprés szálkásít " jah az agyad helyére meg egy krumplit tettek, de bebizonyították hogy az életbenmaradáshoz nem is kell... úristen



kérdező:

1: nem kockás

2: a a nagyobb baj hogy eleve zsíros

3: nem igazából van felsőtested

4: én a helyedben súlyzós edzéseket kezdenék tolni hogy valami izmot felpakoljak mert ez így elég túrha

5: el kéne dönteni hogy fogyni akarsz vagy tömegelni. bár most a 30 kilós pasik a divatok 16 évesen, de a nők hamar kitalálják 18 évesen hogy mégis a sportos pasik a jók, és egy nyáriszünet alatt nem igazán lehet csodákat tenni:D

2011. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
hát ez jó:D Nekem LÁNY étemre sokkal izmosabb a hasam, zsír is alig van rajta. szerintem tömegelj, utána szálkásíts:D különben heti 2-3x-i mozgással kitörölheted magadnak, mert az semmi!Én minden nap mozgok, csak eltérő intenzitással. De addig, hogy csurogjon rólam a víz.Utána jön csak a hasazás, erősítés..az úgy a legütősebb;) Ja ami meg a kaját illeti én nem eszem húst, de rengeteg gyümölcsöt és zöldséget szoktam enni, meg szénhidrátot. Vicces, hogy izmos vagyok így is. Amúgy szerintem csirkét egyél vagy halat de csak párolva mindig zöldséggel és jó lesz.edzés előtt szénhidrát, utána fehérje..17/L
2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

örülök, hogy te ilyen profi vagy, hogy a kép alapján még a p.csöm méretét is meg tudtad állapítani. tökjó. tömve majd te leszel egyszer valaki által ha el tud viselni egy ilyen buta nőt, de nem az alsógatyám van tömve.

bix neked köszi a választ.

2011. aug. 24. 08:33
 29/41 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem elsőnek is úgy adj le 5-6 kilot akkor jobb lesz, jó hogy eszel sok husit, meg zöldséget, gyümölcsöt

reggelire ehetnél zabpelyhet tejjel/túróval vagy joghurttal

ebdére egyél barnarizst

vacsorára egyél fehérjét, húst, halat, tojást, túrót és hozzá zöldségeket

kezdj el gyúrni meg egy kicsit többet mozogni, és jó lesz, szépen átfogsz alakulni, ne izgulj megfognak jelenni a kockák, csak most még van alattuk egy kis háj, de úgyis fogsz nyúlni akkor meg eltűnik, na meg étrend és mozgás melett

2011. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Hú te mekkora egy primitív, kis fajankó vagy!:) én csak segíteni akartam!különben meg minek teszed ki a kérdést, ha nem tudod elviselni a kritikát?plöttyedt vagy, ez van de ezen változtathatsz.de különben felőlem aztán így is maradhatsz.ja és a "pö.csödről" szót sem ejtettem, de ha súlyos szöegértési problémás vannak akkor megértem mié

rt pattagsz ezen . és nem hinném hogy buta lennék,de te annál inkább az lehetsz, ha ilyen meggondolatlan kijelentéseket teszel, felháborodva azoknak, akik segíteni akarnak...szóval vegyél be 1 nyugtatót:)

2011. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!