Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy este, vagy egy kiadósabb ebéd után a hasam jóval nagyobb lesz, mint alap állapotban lenne. Reggel már közel áll ahhoz, hogy meg legyek vele elégedve, azonban egy kis kaja vagy ivás után megnő, aztán már olyan mintha kövér lennék (nem vagyok sovány csak na :D) és zavar. Mit tegyek? Felüléseket, haspréseket, lábemeléseket, hogy erősödjön a hasizmom? Régen szoktam, csak aztán abbahagytam, meg régebben többet sportoltam, bár hízni nem híztam azóta. Ja meg akármekkora is lehet a hasam, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta, ha ilyen lenne alap helyzetből elégedett lennék :D. Mindegy hogy kaja előtt vagy után, akkor is látni. Szemléltetem képekkel a helyzetet, a segítségeteket kérném, hogy mit csináljak magammal (tudom a mellkasom sem az igazi de itt a fő probléma a hasammal van). Külön nem írok, a képek címei adják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 23. 23:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Ha nincs kép az a baj, ha valaki tesz fel képet, akkor meg az a baj , mert "pózol" :/
2011. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
Igaza van a srácnak. Nem azt kérdezte hogy mit gondoltok a hasizomzatáról.
2011. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Ha kigúvad a szemem sem látom a kockákat:) De gyanús nekem hogy már voltál itt a kérdéseddel:)

Egyébként valószínűleg sporthiányban szenvedsz azaz a hasfalad laza tehát nem feszes és ha eszel nincs mi támassza a gyomrodat ettől estére nagy a beled felülésezz jó sokat de csak fokozatosan:)

Remélem segítettem pusszpáááááá

2011. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
örülök hogy van pár értelmes ember is még ezen az oldalon. kösz. utolsó: ugye, hogy megy a válaszadás értelmes ember módjára is? szerintem te sem úgy születtél, meg más sem, hogy egyből 100at nyomott fekve, és az utolsó izomszál is kidolgozott volt rajta. erről ennyit. a "kockáimról" meg nem úgy írtam, mintha olyan lenne, mint schwarzenegeré fénykorában, hanem halvány körvonal, de ha nem látjátok nem bánom, írtam hogy SZERINTEM halványan látható. na, várom a többi értelmes válaszadót.
2011. aug. 24. 00:05
 16/41 A kérdező kommentje:
javítom, utolsó előtti. utolsónak gratulálok ha ilyen jó az emésztése, hogy amint bemegy a kaja már meg is emészti is megy "sz@rni". igen, tudod, 1darab kép illusztráció, csak ezt nem egyel tudtam, ja, bocs, nem vagyok olyan hatalmas elme mint itt mindenki más. akartam szemléltetni milyen kaja után, este, meg reggel, mikor még semmi sincs bennem. a többi hozzá tartozik. ennyi.
2011. aug. 24. 00:07
 17/41 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Úgy látom még nem jutotttál el az edzésig:)

2011. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne mellre is gyúrni főleg és hasra. Na meg úgy mindenre érdemes végülis csak nehéz folyamatosan csinálni. Sokszor elhatározza az ember de abbahagyja, keress valami motivációt.
2011. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

utolsó köszi.

mr. kötekedőnek meg üzenem hogy remélem ez a kérdés keresősdi termelt neki legalább annyi boldogságot mintha megnyerte volna a lottó ötöst. továbbiakban nem vagyok rá kíváncsi, csak az ÉRTELMESekre, nem kötelez senki se titeket hogy válaszoljatok, ha nem tetszik vissza gomb és szevasz. köszi.

2011. aug. 24. 00:27
 20/41 anonim ***** válasza:
76%

00:18 az hagyján, de azóta hízott is


viszont az az alsógatya...kár, hogy az ász értéke sokszor egyes ;)

2011. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!