Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő diétához? Scitec Nutrition 100% whey protein proffesional vettem.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, emésztőrendszeri panaszok miatt eléggé egyoldalúan tudok étkezni.Szerintetek ez a fehérje megfelelő hogy étkezést helyettesítsek vele, vagy csak hízlal?Mert hízni nem szeretnék, csak jobb minőségű táplálékot magamhoz venni.(mint pl a ropi és a keksz) [link]

Ez a készítmény egyébként.

Ezenkívül egyszerre nem tervezem meginni az egész tasakkal, csak mondjuk a harmadát, mert ez egy testépítő férfinek való adag.:D

Vélemény? :D


2011. szept. 30. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
88%
Te ki a ... vagy? Én válaszoltam a kérdésre,a saját tapasztalataimat írtam le. Ha a kérdező visszakérdez, akkor neki leírhatom, de te ki vagy? Attól mert én mást tapasztalatam és szóltam??? Szerintem gondolkodj el, hogy kinek és miért válaszoltál!
2011. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Kedves Aczél, nekem mindegy, mert mindentől felfúvódik a hasam, ha eszek úgy nézek ki mint egy terhes nő, szóval:D

De amúgy arra értettem a felfúvódást hogy hízok/tenyeres-talpas leszek..mert az semmiképp nem akarok..

Ígyis a betegség miatti koplalás miatt a szervezetm átállt raktározásra, szóval amit megeszek, az ragad rám egyből:(

Pedig nem eszek sokkal többet mióta megvan a protonpumpagátló, csak nincs az, h egész nap 1x egyek, vagy 1-2 napi koplalás.

2011. szept. 30. 14:17
 23/64 anonim ***** válasza:
88%
A macskaeledelre is ugyanez van írva, hogy teljes értékű!!!
2011. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

Kérdező, tiszta étel, ennyivel könnyebben emészthető, esetleg kevésbé terheli meg az emésztő rendszered. ha betegség miatti koplalás miatt zsírosodsz, egy állapot. minél komplettebben, egészségesebben táplálkozol annál jobb lehet ez az állapot. de ezzel már eltérünk a fehérje tápkiegről, ennyi erővel átvehetnénk milyen esszenciális zsírokra, milyen vitaminokra stb. lenne szüksége egy emberi szervezetnek.. és nagyon nem ezt kérdezted :)


Kedves Válaszoló. ne haragudj. én csak leírtam, amit tápanyagokról, adalékanyagokról esetleg érdemes lehet tudni. ez nem tapasztalat, inkább objektív dolgok.

- teljesértékű macsakaeledel. és mi macskák vagyunk? amúgy tegnap éppen nézegettem egy ilyan terméket (100% whey protein) és nem emlékszem, hogy rá lenne írva bármilyen nyelven is, hogy teljesértékű fehérjeforrás. ezt én mondom, a feltüntetett összetétele alapján.

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Magas biológiai értékű ultraszűrt tejsavó fehérje:D

Egyébként úgy döntöttem nem iszom meg...így is elég gáz ez a hízás, nem akarok zsíros lenni!

2011. szept. 30. 14:33
 26/64 anonim ***** válasza:
88%

A kiscsajnak gyomorbajai vannak, szerintem te pedig úgy adtál neki tanácsot, hogy ezt nem biztos, hogy figyelembe vetted. Te orvos vagy? Értesz a bélfekélyhez, és a gyógyításához??

Az orvosod majd meg tudja mondani mit próbálj ki és mit ne.

Okosabb, ha az ő tanácsaira hagyatkozol, mint a mieinkre, mert egyikünk se orvos, vagy belgyógyász.

2011. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

de a te fejedben miért kapcsolódik össze a tápanyagbevitel a zsírosodással?

nem tanultad meg, hogy a tápanyag hiány miatt zsírosodsz (dehogy nem tanultad meg, SAJÁT MAGAD is írtad, hogy a betegség miatti koplalástól állt át a szervezeted raktározásra!)

de miért van a fejedben, hogy a fehérjétől zsírosodsz?

2011. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
69%

heh... orvosok. igen, sok év tanulás után igen tiszteletre méltó tudásbázisuk lehet. és oltári nagy baromságokat képesek csinálni, mondani..

ha dietetikusról beszélünk, akkor én is azt mondom, jó gondolat vele konzultálni.

betegség ide vagy oda, tápanyagokra Kérdezőnek szüksége van. vagy meghal. lehet finomítani, ha keveset eszik, csak romlik a szervezetének a hatásfoka. milyen fura, azt senki nem írta, hogy gyomorfekély esetén levegőt lehet-e venni?

akkor az evéssel, a tápanyag bevitellel szemben miért vannak komplexusaink?

meg amúgy is eszik Kérdező, csak ropit. ha ételt enne, egészen biztos hogy csak jobb lenne neki :) és igen.. nem vagyok orvos, szerencsére :D

2011. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Mostmár az orvosok is hülyék? A dietetikus sem biztos, hogy tud segíteni komplett diagnózis nélkül, szerintem ő is orvoshoz vagy belgyógyászatra küldené.
2011. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

nem pont azt írtam, hogy hülyék.

vizsgálatot elvégezni elvileg nem az orvosi szakma legnehezebb dolga. a tudást szinten tartani, megfelelő diagnózis megállapítása már jobban közelít.

de mintha úgy írta volna Kérdező, hogy 3 ismert emésztőrendszeri betegsége van, nem?

2011. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!