Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő diétához? Scitec Nutrition 100% whey protein proffesional vettem.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, emésztőrendszeri panaszok miatt eléggé egyoldalúan tudok étkezni.Szerintetek ez a fehérje megfelelő hogy étkezést helyettesítsek vele, vagy csak hízlal?Mert hízni nem szeretnék, csak jobb minőségű táplálékot magamhoz venni.(mint pl a ropi és a keksz) [link]

Ez a készítmény egyébként.

Ezenkívül egyszerre nem tervezem meginni az egész tasakkal, csak mondjuk a harmadát, mert ez egy testépítő férfinek való adag.:D

Vélemény? :D


2011. szept. 30. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
88%

A kisasszony nyilvánvalóan már eleve a helytelen táplálkozás miatt jutott el odáig, hogy ennyi nyavajája van, és még a gyógyulásnál sem mer enni, még színtiszta fehérjét se, nehogy 48 kilósan elhízzon.


Már tönkretetted magad! Mostmár itt az ideje, hogy megoldást keress, és a megoldás a kiegyensúlyozott táplálkozás, és az egészséges anyagcsere, amihez pedig a szervezetednek energiára lett szüksége.

2011. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Igen, kéne, de mint írtam nem tudok főtt ételt enni!

Biztosa a helytelen életmódom is közrejátszott a betegségeimben, de most már nem tudok mit tenni..vagy meghalok, vagy együttélek vele!:(

2011. szept. 30. 15:18
 33/64 anonim ***** válasza:
Igen írta, de egy dietetikus nem biztos hogy tudja, hogy mivel lehet megszüntetni, vagy enyhíteni az okait. Ő szerintem inkább egy fennálló test állapotot(vagy nem is tudom hogy nevezzem) tud kezelni, javítani a működésén, nem egy bélfekély okait megfelelő étrenddel megszüntetni. Na mindegy, az biztos, hogy jobb, ha ilyen helyzetekben nem mi adunk tanácsokat.
2011. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

Dietetikusról nem is álmodhatok:D

Még az orvoshoz is alig lehet bejutni...vagy nincsenek ott, vagy nem férsz be, vagy nem törődnek veled úgy, ahogyan kellene. Én tudom a legjobban mennyire katasztrófa...18 évesen kezdődött a betegségem, majdnem 20 voltam, mire találtak is vmit..addig hiába vitt el a mentő, hazaküldtek hogy "hízzon mert anorexiás"Holott sosem voltam kórosan lesoványodva, csak fogytam.Szóval ez a dietetikus dolog luxus...:S

2011. szept. 30. 15:23
 35/64 anonim ***** válasza:

jah.. de betegség esetén mondjuk az orvosi kivizsgálás mondjuk alap. fekélyt is pl. össze kellene műteni, mert az emésztőrendszer tartalma nem kéne kikerüljön a hasüregbe. de ha ígyis úgyis eszik, az legyen egészséges..


csak Kérdezőnek: eszel, ugye? csak keveset. próbálj "minőséget enni", és annyit, amennyi optimális (számolható, meghatározható). 1 szál ropi helyett pl. egyértelműen tápanyagokat vigyél be. ha nem fehérjeturmixot, akkor azt add nekem.. :)

(enni meg nem kényszer, felnőtt ember maga dönt, csak az élethez nélkülözhetetlen)

2011. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

De bizony nálam kényszer:S

Reggel még nem is vészes mióta megvannak a gyógyszereim..de később már erőltetni kell...mert ha nem eszek napi 4-5x, akkor maródik a fekély, csípi a torkom a sav..és akkor ugyanott vagyok mint még pár hónapja, hogy az ágyból nem kelek ki, hányinger, görcs és egyéb szépségek...

A külsőm megint más tészta, amire rányomta a bélyegét a betegség, meg a táplálkozás.Menstruálni egyáltalán nem szoktam, a hajam kihullt, arcbőröm katasztrófa, a melleimet elhagytam valahol félútonXd Az arcom kb úgy néz ki, mintha rákos lennék és kemot kapnék...

:(

2011. szept. 30. 15:34
 37/64 anonim ***** válasza:
És azon aggódsz, hogy meghíznál-e, ha bevinnél egy kis fehérjét?... Most komolyan... Nem értelek.
2011. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Te szegény,nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly a baj.Azt megkérdezhetem, hogy jutottál idáig?
2011. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:

Hát magam sem tudom...megcsináltam 1-2 hülyeséget, de ki nem?

De rajtam nagyon leverte az élet sajnos. Valószínűleg az is benne volt, hogy így is aggódom a hízás miatt, mindig is harcban álltam az evéssel. Az eszek-nemeszek örök kérdése.

Most meg erőltetni kell...és csak hízok tőle..

2011. szept. 30. 15:46
 40/64 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány centihez vagy 50 kiló?
2011. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!