Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő diétához? Scitec Nutrition 100% whey protein proffesional vettem.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, emésztőrendszeri panaszok miatt eléggé egyoldalúan tudok étkezni.Szerintetek ez a fehérje megfelelő hogy étkezést helyettesítsek vele, vagy csak hízlal?Mert hízni nem szeretnék, csak jobb minőségű táplálékot magamhoz venni.(mint pl a ropi és a keksz) [link]

Ez a készítmény egyébként.

Ezenkívül egyszerre nem tervezem meginni az egész tasakkal, csak mondjuk a harmadát, mert ez egy testépítő férfinek való adag.:D

Vélemény? :D


2011. szept. 30. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

169 cm.

Érettségi közben voltam 47, aztán 48 végig nyáron. Mióta megkaptam a gyógyszereket, azóta értem el az 50et.

2011. szept. 30. 15:51
 42/64 anonim ***** válasza:
Csak mert 50 kilósan maximum 140 centisen kellene aggódnod a kilók miatt. 169 centihez az 50 kilód soványnak számít kifejezetten. Tehát igenis híznod kell, nem feltétlenül zsírban, de építened kell a testedet a betegségtől függetlenül. A gyógyuláshoz is egészséges szervezet kell.
2011. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nekem a 48 tökéletes volt..kifejezetten zavar, hogy 50 lettem. Ezek a betegségek meg úgysem gyógyulnak meg, szóval mindegy mekkora a súlyom:D
2011. szept. 30. 15:56
 44/64 A kérdező kommentje:
Senki ne értse félre, nem komolytalankodok, csak tisztában vagyok mivel járnak a betegségeim.
2011. szept. 30. 15:57
 45/64 anonim ***** válasza:

a reális helyzetértékelés mindenképpen hasznos.


ha úgyis napi 5-ször kell enned (mint mindenkinek), de alapból nem igen tudsz eleget enni betegség miatt, miért nem próbálsz ki ilyen termékeket mint ami a kérdésben van? ennek minden grammja hasznos, tehát ha csak megízleled is segítettél valamit magadon, ellenben.. a ropival, vagy miket is eszel.

2011. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Igen.

De rajtad kívül mindenki azt mondja, hogy szar mű fos.Meg az én gyomorommal nem szabad ilyet.Aztán így el is bizonytalanodtam.

2011. szept. 30. 16:04
 47/64 anonim ***** válasza:

ez esetben nem írok többet, így már mindenki azt fogja mondani, hogy ne fogyaszd. megjegyzem, nem mindenki ezt írta, mi alapján hiszel a többségnek, azt sem tudod kik írnak, ha meg bizonytalan vagy, keress szakcikket. biztos lehet találni tápkieg fehérjekoncentrátumról kísérleteket.

még pár gondolat: én csak azt írom, amit élelmezéstudományi egyetemen tanultam, vagy testépítőktől, akik lazán pár év alatt több kiló izmot képesek felépíteni a testükön, több kiló zsírt leadni hónapok alatt.. talán van némi fogalmuk étkezésről.


betegséged kapcsán is leírtam: valamit mindenképpen eszel. az a valami legyen jó minőségű. így talán kevésbé fog zsírosodni (raktározni) a szervezeted, jobban is működhet.. esélytelen is bármi gyógyulás, ha tápanyagok sem állnak rendelkezésre hozzá.

mű kaja: olvasd el miből van, keress rá hogyan készítik, és döntsd el hogy ez mű, miért mű, mit jelent az hogy mű..


nem tudom.. szoktam fórumozni itt GYIK-en, és általában azt tanácsolom mindenkinek, amit a helyükben én tennék, vagy ami a legjobb lehet egy adott esetben, objektív szempontok szerint megvizsgálva. ezek után hibát keresni a tanácsomban tulajdonképpen felesleges is.. utána lehet olvasni, vagy rá lehet kérdezni.. sok sikert a helyes döntés meghozatalában.

2011. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
*előző komment elején vesszővel választottam el mindent, így nehezebben értelmezhető. elnézést.
2011. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

Nem a kommented ellen van kifogásom, mert a tanácsnak nagyon örülök!

Csak tényleg elbizonytalanított, hogy többen is írták, az én gyomromnak nem való.

2011. szept. 30. 16:28
 50/64 anonim ***** válasza:
Én azt csodálom, hogy mersz enni. Hát elég macerás mind a 3 bél-baj amit írtál, és megmondom őszintén, nem biztos, hogy sokkal okosabb leszel, ha mondjuk beírod a google-ba, én elég összetettnek találtam azt, hogy mit is lehet és mit nem enni, nagyon vigyázz! Azzal mondjuk nem ártasz, ha átolvasgatod, de elég komoly ahhoz a bajod, hogy mi itt látatlanba bármire buzdítsunk, vagy ellenérveket hozzunk fel.
2011. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!