Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő diétához? Scitec Nutrition 100% whey protein proffesional vettem.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, emésztőrendszeri panaszok miatt eléggé egyoldalúan tudok étkezni.Szerintetek ez a fehérje megfelelő hogy étkezést helyettesítsek vele, vagy csak hízlal?Mert hízni nem szeretnék, csak jobb minőségű táplálékot magamhoz venni.(mint pl a ropi és a keksz) [link]

Ez a készítmény egyébként.

Ezenkívül egyszerre nem tervezem meginni az egész tasakkal, csak mondjuk a harmadát, mert ez egy testépítő férfinek való adag.:D

Vélemény? :D


2011. szept. 30. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
hát igen, a helyzet összetett. mert ugye ha nem eszik Kérdező, éhen hal. az élete meg nyilván foglalkoztatja, tehát ennie kell O_O na itt a hubaz+!
2011. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

Mióta szedek gyógyszer azóta tudok jobban enni.

Bébiétel,főttkrumpli,kenyér,csirkemell sonka, banán, ilyesmiket...napi 5x kis étkezésekkel. Muszáj mernem enni, mert ha kihagyom, akkor csak rosszabb. Azt soha többé nem akarom átélni és nem kívánom senkinek amit végig csináltam az utóbbi egy évben...ráment a párkapcsolatom, a hobbim,a tanulásom,a továbbtanulásom, a baráti kapcsolataim...nem is folytatnám..

2011. szept. 30. 16:47
 53/64 anonim ***** válasza:

ez esetben továbbra is vagy elég csirkemellet eszel, vagy porból is fedezheted a fehérjeigényedet. de HA, csirkemellel tudod fedezni a fehérje igényedet, akkor fölösleges port venned.

másrészt, mivel emésztőrendszeri problémád van, lehet porból több tápanyag felszívódna.


igazából ugyan azt írom majd minden HSZ-ben, de próbálom átfogalmazni.

2011. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Nem csirkemellet, csak csirkemell sonkát:D És elég ritkán egyébként.
2011. szept. 30. 16:58
 55/64 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ránk, nézelődj a neten, biztos sok idő míg átnyálazod, de a saját érdekedben tennéd.


(de most nem akarsz enni vagy nem mersz? azon túl, hogy nem tudsz... mert ha akarsz, akkor érsz valamit azzal, ha mindent átolvasol, de ha nem akarsz...,remélem csak akarsz!:-)

2011. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Azon meg szerintem ne agonizálj, hogy hízol-e vagy nem, ha tropa a szervezeted belülről. Az első az legyen, egészségesen tudjon működni.
2011. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
elég ritkán.. nos, az pech. az ember mindenevő :/
2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

ÉN csak azt szeretném kérdezni, hogy biztos nem éreznéd magad jobban, ha úgy néznél ki mint a jobb oldali lány, de egészséges lennél ?


[link]


Szerintem most az egészséged fontosabb. Egyél. Egészséges dolgokat, és felejtsd el ezt az elhízás kérdést! Ha majd meggyógyultál, összeállíthatsz magadnak valamilyen egészséges diétát, ami nem cseszi szét az emésztőrendszered, és szépen lefogyhatsz még akkor is.

Egyél meg minden olyasmit, amiktől jobb lesz a gyomrod, amit meg bírsz enni, amit megkívánsz! Az egészséged fontosabb, mint az alakod, és fogyókúrázni is hatékonyabban tudsz majd ha egészséges leszel.

És sportolj! 50 kilósan kb. nulla testzsír mellé ha kicsit formálod az izmaidat, gyönyörű alakod lesz, és nem kell aggódnod a kilók miatt sem. Ráadásul az nem is rontja tovább az emésztésed.

2011. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

Juj ne ijesztgessetek ilyen képekkel! Nem akarok így kinézni, és nem is fogok!!!(akkor inkább a halál)

Tegnap este ittam a porból egyébként. Nem fogom rendszeresen inni, csak néha. Hízni semmiképp nem akarok! Próbálok enni, de azért is van bűntudatom hiszen sosincs éhségérzetem, nagyon rossz így enni. Mert nem érzem hogy kéne.És akkor olyan, mintha feleslegesen hízlalnám, tömném magam.

Na mindegy, nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanácsokat! :)

2011. okt. 1. 08:40
 60/64 anonim ***** válasza:

nincs éhségérzeted? én nekem meg semmilyen érzésem nincs. érzetek azért vannak: hideg, meleg, izomláz -> fájdalom..

és?

ha nem vagy éhes, mert eleve szét van a gyomrod, bélcsatornád.. akkor te ettől már üzemanyag nélkül ketyegsz?

2011. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!