Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen a hétvégén...

Ki az aki ezen a hétvégén "bűnözni" fog? :DD

Figyelt kérdés
éénn igeen. végreee:D úgy váároom már.
2011. okt. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Te is ? Én is:) Teljesen be vagyok már zsongva. Egész nap ezen jár az agyam,már mindent meg is terveztem:) Most is képeket nézegetek:)
2011. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
xDDD amugy én állandóan ilyen képeket nézegetek...:O kicsit beteges...xD amuugy már én is nagyjából tudoom de ez változóó. :DDD:P amugy nagyon fog fájni a hasad a sok kajától xD egyszer annyit ettem mert már volt ilyen napom és juujj komolyan inkább azt kivántam h éhezzek. nagyon rossz volt. :D szóval eheted ezt a sokat csak picit óvatosan v nemtudom xD én ugy csinálom h elosztom nade férjen bele minden aminek bele kell. :PP ja igen! és ebéd előtt amikor már tudod h nemsokára fogsz ebédelni, vacsizni nehogy tele tömd magad mert nem fogod kivánni, nálam ez volt..:S pedig sültkrumpli volt..és már majdnem hánytam és nem ettem. :S erre az egyre nagyon figyelj! :DDDD
2011. okt. 5. 16:31
 13/67 A kérdező kommentje:
mmint ugy értem h azelőtt ehetsz csak hogy férjen beléd az ebéd is. :D mert ha rá 20percre eszel egy csomó nasit akkor nem fogod kivánni. :S
2011. okt. 5. 16:33
 14/67 anonim ***** válasza:
Na igen,nekem is voltak már ilyen napjaim. Jaja vigyázni kell ám,engem pl késő estére a hasmars kapott el ,ami másnap estig kínzott,de nem baj, megérte:D
2011. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
xDD jaa pl.egyszer én megkivántama fehér csokit mert nagyon rég nem ettem majdnem a felét megettem éss ugy megbántam mert ha ennem kellett volna még kajak hányok. :D és ilyenkor mindig mondom magamba h ááá nem kellett volna az a csoki meg ez meg az de olyankor mindig arra gondolok h amikor ettem kivántam. Nkem még nemvolt csak hányinger...de az kibirhatatlanul. :S az a baj velem h megfogadom h vigyázok aztán nem lesz belőle semmi. xdddd de most tényleg türtőztetem magam. :P
2011. okt. 5. 16:38
 16/67 anonim ***** válasza:

Én direkt korán kelek, reggel 6kor már kezdem az evést,hogy végig tudjam enni a menümet:)

Majd oszd megvelünk mi jót ettél.:)

2011. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
majd ha nem felejtem el privibe leirom de én nemtudom követni az a baj xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 5. 16:45
 18/67 anonim ***** válasza:
a kékfényben találkozunk! én biztos ott leszek, legkésőbb vasárnapig!
2011. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
he? :D jóó nem ugy értettem naa xDDD más is igy hivja amikor többet eszik mint szokott...legalábbis eddig mindenhol ezt láttam meg a csalónap...
2011. okt. 5. 16:54
 20/67 anonim ***** válasza:
na, csalni azt neeeem, az nagyon becstelen lenne :D
2011. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!