Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen a hétvégén...

Ki az aki ezen a hétvégén "bűnözni" fog? :DD

Figyelt kérdés
éénn igeen. végreee:D úgy váároom már.
2011. okt. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
segáz énis ilyen vagyok xDDD én isnagyon sokat szoktam enni, de nekem két napos tehát szombat-vasárnap és még eddig nem volt gond. Egy dekát se hiztam azzal hogy két napig csinálom ezt a zabálást (lekopogom) :DDD Rosszul is voltam, de szerencsére jobban vagyok mááár. Most is olyan éhes vagyok XD de már nem eszek majd holnap:P de holnap tényleg vigyázok mert nagyon rosszul voltam ma. Azt hittem kihányom a múlt heti kaját is :'D de szerencsére hányás nemvolt. meg semmi. csak rosszul lét. :'D
2011. okt. 8. 22:48
 42/67 A kérdező kommentje:
én is nagyon sokat ettem*
2011. okt. 8. 22:48
 43/67 anonim ***** válasza:

Na hát az én mai napom sem lesz fogyis,mivel maradt még tegnapról ez az. Most reggel megettem a kenyérlángosom másik felét, meg egy fél repcemézes-vajas zsemlét :) Ebédre meg maradt egy rántotthús,finomfőzelékkel, meg egy jó nagy csokis palacsinta. Anyám meg túrókrémes palacsintát csinál...szóval... :D

De holnaptól mostmár visszaállok,a csirkemelles pároltzöldségre :/

Ha nem hízok addigra,akkor még novemberbe tartok egy ilyen "bármit mármennyit" napot :D

2011. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
amúúgy csak úgy mondom hogy én mindenhétvégén ilyen napot tartok kb. ma van két hete hogy igy csinálom, vagy lehet hogy több. :D és nem hiztam. És mindkét nap tehát szombat-vasárnap annyit eszek amennyit akarok. :DD én nem hizok ettől. :'DD neekm se lesz diétás ez a napom amugy. :D holnaptól én is vissza állok. :/
2011. okt. 9. 11:23
 45/67 anonim ***** válasza:

Hűű...én nem mernék minden hétvégén ilyet csinálni. Mondjuk amit én csináltam az már kicsit túlzás volt(pl hajnal 1kor még lecsúszott fél üveg nutella is). Ilyen durva kilengést legközelebb majd novenber végefelé rendezek,utánna meg a karácsony -szilveszter...na ott már számolok majd plusz 3-4kilóval,mert ott nem csak egy két nap lesz ilyen hanem kb 1hét:)


Esetleg hétvégén megengedek majd egy egy péksütit meg valamilyen csokit.

2011. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%
Na, sikerült egy hétvége alatt visszahíznia a sok bálnának?
2011. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Egy hétvévétől nem lehet visszahízni, okostódi. És nem vagyok bálna,már... :D De úgylátom neked savanyú a szőlő,úgyhogy nem tudom ki a bálna kettőnk közül XD
2011. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

"De úgylátom neked savanyú a szőlő,úgyhogy nem tudom ki a bálna kettőnk közül XD"


- 48 kiló vagyok. Kevés egy bálnához.

2011. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

Akkor mit vered itt a nyálad? Irigykedsz mert mi eszünk normálisan amit megkívánunk,te meg nem mersz megenni fél kocka csokit? :)

Hát sajnállak babám :/

2011. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
0%
Meg merek enni fél kocka csokit, csak éppen rosszul leszek tőle egy betegség miatt. De örülök, ha téged így felvillanyoz mások betegsége.
2011. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!