Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen a hétvégén...

Ki az aki ezen a hétvégén "bűnözni" fog? :DD

Figyelt kérdés
éénn igeen. végreee:D úgy váároom már.
2011. okt. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
xDDDDDD
2011. okt. 5. 17:02
 22/67 anonim ***** válasza:
Én muszájból:( mert nekem az ilyen napok nem jönnek be:D sajnos, tapasztalat, hogy utána sohasem tudok visszaállni:/ mondjuk érdekes, csak akkor van ez, ha cukrosat eszek, a fehér lisztes dolgokkal nincs ekkora gond..szóval bűnözni is édesítőszeres dolgokkal szoktam inkább:D étterembe megyek a családdal pénteken, a menü meg adott ott, szóval, lehet h előtte nem nagyon eszek.xDD
2011. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:

a menü adott?

nincs csirkemell? letömik a somlói galuskát a torkodon irdatlan nagy mennyiségekben? hadd menjek már helyetted! :D

2011. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%
hát jólvan, két menüből lehet választani, de amúgy igen, adott:) és nincs somlói:DDD de a többi kaja sem az egészséges témakörbe tartozik éppen..:) amilyet egy étteremben szoktak, tudod:D dumaszínházas estére megyünk, egy embernek 5ezer forint, abban benne van a kész menü:) am egyszer azért kibírom xDDD roppantul sajnálom hogy ilyeneket kell ennem de megbirkózok a feladattal.xDD
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező....MÁR CSAK 1 NAP!!! XD


Ha belegondolok hogy holnap ilyenkor már sütik,csokik sokasága lóg majd ki a számból...áhhh,már beleőrülök.. XD

2011. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
LOOOL XDD énis gondoltam h irok ide csak attól féltem nem fogod elolvasni mert azt nem jelzi ha én irook. wáááá igeeen annyiiiraa jóóó xDDDDD amugy hányéves v? :DDD ez nemtom h jött xDDD váááá de vároom
2011. okt. 7. 14:54
 27/67 anonim ***** válasza:

Látom hogy írsz,mert ilyenkor is előre ugrik a kérdések között. 23/L vagyok.

Már izgulok:) Csak az a tré hogy pont holnapra mond rossz időt mikor a vásárba megyek:( De szerintem a gasztronómiai mennyország kárpótol majd XD

2011. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
xDDDD één 14 vagyok. :P jajj de vááároom bassz.kiiiii :DDDDDDD
2011. okt. 7. 15:06
 29/67 anonim ***** válasza:
Amúgy te miket fogsz enni?:)
2011. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
húúú sok mindent:P éss anya is nagyon finomat főőz. :P persze nem diétásat xD sütik,perec gofri(saját készitésű) nutellával+jammal, aztáán csokik stbstb..:DDDDDD
2011. okt. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!