Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen a hétvégén...

Ki az aki ezen a hétvégén "bűnözni" fog? :DD

Figyelt kérdés
éénn igeen. végreee:D úgy váároom már.
2011. okt. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként meg így is sok édességet meg tudok enni,csak kissé unalmas, amikor huszadszor olvasom, "hogyan fogyjak le", "hogyan tartsam a 90 naposat".... aztán persze a végén, a "miért nem sikerül fogynom", "hogy jött vissza néhány kiló?" stb. Ésszerűbben is meg lehetne oldani a "bűnözést".
2011. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Rossz napod van? Nem veszed észre magad? Ki nyafogott itt hogy visszahízott? -.-"
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
LOOLL. mert miért hiznám vissza csak azért mert hétvégén kajálok normálisan? :D háát elmondom h kb két hete igy csinálom éss nem h visza hiztam volna hanem fogytam is! mert én egész héten mozgok és a héten tartom a diétát tehát nem ülök és várok csodákra. :) nemtudom h hiztam-e valeszeg nem....(szombat reggel szoktam mérni magam) de majd irok ha hiztam volna.:) csak ne nagyon várjatok rááá ;D
2011. okt. 10. 16:12
 54/67 anonim ***** válasza:
azért, ha kitalálod hogy lehet egy hétvége alatt hízni, abból kívánom gazdagodj meg! :D
2011. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Aczél,tán hízni szeretnél?

Én úgy eltudnék pedig hízni...hónap alatt magamratudnék kapni vagy 10kilót :/

A pasim meg pont úgy van hogy nem tud hízni egy dekát sem,pedig éjjel nappal tömi a rizst,zsíros húsokat,kenyeret,csokit,csipszet,sütiket mindent.És nem hízik,pedig ő zsírt szeretne magára mert nagyon szálkás,ráadásul már nem is sportol semmit.

Ez olyan kib@szás. Meg tök szuper érzés nézni ahol késő este tömi a csokit meg a lekvároderelyét magába én meg csak pislogok :(

2011. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
nem aczél arra akart célozni hogy nem lehet egy hétvége alatt hizni...nem? amúgy utolsó megértelek. :/ ilyen típusú a barátod...és tényleg kib@szás. :/ :((
2011. okt. 10. 19:46
 57/67 anonim ***** válasza:

Mizu?

Mikor lesz zaba megint? :D

2011. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
sziaa:P péntektől vasárnapig mert most igy jön ki. :S de remélem nem lesz gond a 3nap. neked??:P
2011. nov. 16. 20:37
 59/67 anonim ***** válasza:

Hali :)

Én most szombaton és vasárnap rendezek egyet. És itt fogom végígvezetni a gyakorikérdéseken mit és mennyit eszek egy teszt keretén belül :)

Holnap vagy pénteken kezdem a tesztet,majd pillants rá ha van időd:)

2011. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
hol lesz, hova irod? :D szivesen megnézem, de miből áll ez az egész? leirod mit eszel ésss???:D
2011. nov. 16. 21:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!