Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Nikca kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan fogyjak le 3-4 hónap alatt 25 kg-t? Aztán még majd 25 kg-t?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 119 kiló.2 éve 2 hónap alatt fogytam 18 kg-de 25 jött vissza. Most újra elkezdtem fogyózni. Általában salátát eszem reggelire, gyümit és án roston csirkemellett savanyúsággal délután. Cukormentes üdítőt iszom 2 naponta (Hohes C, Watt Ligt. ) Ez baj? Vagy lehet inni?Milyen tornát javasoltok ehez a súlyhoz?
2012. júl. 19. 10:45
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

pfúú így visszaolvasva látom, hogy eléggé összeszedetlen lett a mondanivalóm, de remélem érted a dolog lényegét :)

2012. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
mmint a 10 válaszoló voltam, bocsi ^^
2012. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Valóban nem a kenyértől híztam el,szeretem a csokit,ettem naponta,de ez nem ok arra,hogy ilyen gerinctelen válaszokat kapjak amiket némelyikőtik ír.Egyébként kiskorom óta dagadt vagyok.Allergiás voltam sok mindenre,asztmás voltam,erre szteroidot kaptam,amitől meghíztam.80.000 Ft-ból nem telne dietetikus által összeállított étrendre...Az orvosok meg nem utalnak sehova,fogyjak le önerőből ez a válasz.Voltam kivizsgálásokon,minden eredményem jó...annak ellenére,hogy dagadt vagyok!Azért köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. júl. 19. 11:42
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

Pff, én meg azért vagyok kövér, mert nem volt pénzünk normális kajára és mindig szendvics volt otthonra! Ez van, szüleim elrontották, fontosabb volt a pia, meg a cigi!

Amúgy ehetsz mindent, csak nyilván kevesebbet, én így adtam le 20-at, plusz mozgás, bár nem 3-4 hónap alatt.

2012. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim válasza:

szio,

itt az eletmodall van gondod, kicsit maskepp kene etkezned, masfajta eteleket vasarolni. nem olvastam a kommenteket, igy bocsi ha olyan irok amit mar elottem irtak.

eloszor is tisztara torold ki az eletedbol a sos chipset, es akarmilyen fajta edeset. ha kavezol tegyel bele edesitoszert, ha leveseket eszel, NE tegyel bele tesztat. ha veszel innivalot, csakis asvanyvizet igyal, vagy 100%os dzsuszokat igyal... ne sokat.

kicsit jobban mozogj is ha van ra lehetoseged.

javasolt ha hat utan nem eszel, de esetleg munkad miat muszaly ha ejjel dolgozol, akkor alakitsd ugy hogy vaci valami csirkemell fele, salataval, aztan ha ejjel megehezel, csakis narancs, vagy joghurt, lefekves elott harom oraval mar nem szabadna enned. ne egyel kenyeret semmikep, mindig helyetesitsd barmilyen fajta salataval, vagy savanyusaggal a koretet(rizsa, krumpli)

sok sikert :)

2012. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom neked a 150 g-os szénhidrát diétát. Reggeli 15, tizórai 20, ebéd 45 uzsonna 25 vacsora 30, pótvacsora 15 g megosztásban. A netről lehet letölteni táblázatot, hogy mi mennyi szénhidrátot tartalmaz. Keménynek látszik elsőre, de hozzá lehet szokni. Én amikor terhes voltam, előírták ezt a diétát (terhességi diabétesz miatt). Amikor megláttam a táblázatot azt hittem, hogy éhen fogok halni (pl egy kifli 25 g, egy zsömle 30 g ch-t tartalmaz, tehát reggeli max. fél zsömle), vagy nem fog a gyerek fejlődni. És láss csodát, sose voltam éhes, a gyerek normálisan fejlődött, és 12 kg-ot fogytam! Szülés után folytattam ezt az étrendet, és hét hónap alatt újabb 18 kg mínusz! Lehet nem sok a 18 kg hét hónap alatt, de folyamatos, egyenletes, és a vércukorértékeim tökéletesek.
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
szia:) Kb ugyanabban a cipőben járok, mint Te, sajnos :/23 évesen én 116 kg vagyok, (177 cm hez) ezt még így névtelenül is szégyellem leírni :/ Sosem voltam egy vékony alkat , de a plusz 30 kg az utóbbi 3 évben jött rám... ezalatt az idő alatt számtalanszor elkezdtem fogyózni, minden alkalommal kb 5-6 kg fogyás elérésénél fel is adtam kb 2 hónap után . MOst elhatároztam magam, hogy most már nem fogok leállni, bár így is nagyon nehéz. Én úgy próbálkozom, ahogy anyukám, meg pár ismerősöm is sikeresen lefogyott, nem eszek fehér lisztes meg cukros dolgokat, krumplit meg rizst. SZóval fehér kenyér, zsemle, kifli...és semmilyen péksüti, csoki, sütik, sztem nem kell sorolnom ezek, tabu ételek, ha le akarsz (akarunk) fogyni. Ezek helyett bármikor: húsok , saláták, zöldség, gyümölcs minden mennyiségben, mindenféle tejtermék, tojás...és ami nagyon fontos, sose szabad éhségérzetet érezni, mert akkor fogsz utána visszahízni (saját tapasztalat) inkább többször egyél keveset. És minnél lassabban fogysz, annál tartósabb lesz az eredmény. Ha ezeket betartod, sztem egy év alatt 25-30 kb biztos lemegy, az utolsó 20 kg meg mondjuk még 1 év alatt.(én is enyi idő alatt szeretném) CSak kitartás kell hozzá. Meg én még elkezdek biciklizni meg úszni is mellette, hogy még hatásosabb legyen. Remélem segítettem picit Ha kérdésed van még nyugodtan írj privit:)Sikeres fogyást! A rosszindulatú válaszokkal meg ne foglalkozz!
2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:
100%

Én akkor láttam életemben ilyen mértékű fogyást, ha depresszió miatti étvágytalnság vagy egyszerű koplalás volt a háttérben.


A diétákkal az a baj, hogy az emberi szervezet érzi, hogy milyen tápanyagra van szüksége, és azt fogod a legjobban kívánni. Például, ha kevés a bevitt szénhidrát, hiába ott a finom csirkemelles saláta, a kenyér fog hiányozni.


Ráadásul az emberi szervezet nem is cspható be: ha kevesebbet eszel, ezt észreveszi, és annál többet kezd el raktározni.


A sport viszont fáradtságos és időrabló tevékenység, ellenben ha van egy barát, akivel együtt csinálod, szórakozás lesz belőle, ha pedig egy lánnyal sportolsz, azok a férfiösztönök felülkerekednek, hogy le akarod őt nyűgözni, és sokkal tovább fogod bírni, mintha egyedül állnál neki sportolni.


A sport azért is szimpatikusabb, mert a diétával valamennyire károsítja az ember a saját szervezetét, hiszen megvon valami fontosat tőle, ami kell a hétköznapi működéshez. Sőt, a sportolással a túlsúly okozta rizikófaktorok is csökkennek, mint pl. a szív és érrendszeri betegségek kialakulása. (Vagy késleltetése.) Ráadásul, ha naponta sportolsz, pár nap után könnyebben fog menni, mert rááll a szervezeted, és annál többet és jobbat tudsz sportolni, ha megmarad a lendületed.


Az orvosi megoldások közül a gyomorszűkítő gyűrű behelyezése és a zsírleszívás akár egészségügyi befektetésnek is tekinthetők, mert a túlsúly növekedtével a szervek, főként a szív hétköznapi használatuk során sokkal inkább megterhelődnek, és hamarabb következik be rendellenesség.

2012. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy blog amit olvasok, a lány aki írja több kilóval kezdte az életmódváltást, mint te és gyönyörűen halad. Ha érdekel szívesen elküldöm priviben a blogcímet. Ami fontos, hogy ő nem fogyózik hanem életmódot váltott, egészségesen, éhezés nélkül fogy mindenféle hülye "zsírégetők" nélkül.

2012. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot.többeket felkeresek majd privibe csak melózom este 10 ig
2012. júl. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!