Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Nikca kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan fogyjak le 3-4 hónap alatt 25 kg-t? Aztán még majd 25 kg-t?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 119 kiló.2 éve 2 hónap alatt fogytam 18 kg-de 25 jött vissza. Most újra elkezdtem fogyózni. Általában salátát eszem reggelire, gyümit és án roston csirkemellett savanyúsággal délután. Cukormentes üdítőt iszom 2 naponta (Hohes C, Watt Ligt. ) Ez baj? Vagy lehet inni?Milyen tornát javasoltok ehez a súlyhoz?
2012. júl. 19. 10:45
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
De akkor mégis mit egyek?tojást nem szereretem.mit tanácsoltok mi legyen a reggeli,ebéd,vacsora?szinte minden nap roston cs.mellet eszem általában narancsal vagy savanyúsággal.és iszom 50 százalék fehérje tartalmú port.annyira nem vagyok jártas ezekben.tegnap 400 forintért vettem magamnak négy szelet sonkát,uptade sajtot...mégis mi a jó?könnyű fizikai munkát végzek,konyhán dolgozok.nehéz de az életemről van szó.csak pénzem is lenne rá elég.
2012. júl. 21. 16:08
 32/57 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy mintaétrend:

[link]


Ennél te valamennyivel többet is ehetsz, és ez csak minta.

de mivel hosszútávra tervezel, javaslom, hogy egyél nagyjából mindent, és számolj. Van egy olyan oldal, hogy [link]


Van valamennyi előfizetési díja, de szerintem ez a legjobb oldal, amivel kajanaplót tudsz vezetni. Szinte minden itthon is kapható termék itt van, tudsz beállítani értékeket egy-egy termékből szeletre, kanálra, onnantól méricskélni sem kell. A cél, hogy a fehérjefogyasztásod tartsd magasan, a szénhidrátot meg alacsonyan.


És ajánlom még figyelmedbe a lifetilt blogot, most épp nincsenek fent étrendek, mert a srác valamit babrál velük, de fel fognak kerülni.

Nézegesd meg a posztokat, nekem rengeteget segítettek: [link]

2012. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Köszi.ma volt torna is meg bicajozás.ma még almát és joghurtot fogok enni.
2012. júl. 21. 17:00
 34/57 A kérdező kommentje:
Éhes vagyok.kb 10 kor fekszem és tornázok még.egy piritost egy almát lehet enni?
2012. júl. 21. 18:36
 35/57 anonim ***** válasza:
Jobban jársz és kis túróval, vagy egy fehérjeturmix-szal ilyenkor már. Alma-> gyümölcscukor, ami estére nem kell, ellenben savasítja a gyomrod és még éhesebb leszel. Ellenben fehérje az kell:)
2012. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik fehérje tartalmú porban bízhatok.vettem u.loss terméket de éhes maradok.lehet,h reggel és délben nem viszek be elég tápanyagot a szervezetembe?
2012. júl. 21. 19:34
 37/57 A kérdező kommentje:
Jó az étkezésem?ma reggeli: 2 db puff.rizs 2 szelet selyemsonkával és két szelet light sajttal.plusz no.bi rudi 1 db. Ebédem natúr cs.mell lesz kb 10 dkg rizszsel.ucsi:jogob.light ivójoghurt,15 dkg magozott megy.vacsi:fehérje por ha ehez hasonlóan étkezem minden nap az jó?vagy mit tanácsoltok még?
2012. júl. 22. 08:39
 38/57 anonim válasza:
Szia. Szerintem nem jo, mivel ha azt veszed, ezentul neked mindig ugyanezt, vagy legalabbis ugyanehez hasonlot kell enned..szerintem mindent lehet enni, csak mertekkel, en is tulsujos vagyok(165cm/85kg)... elkezdtem szaladni,ugrokotelezni, kivancsi vagyok le tudok e fogyni. Nem akarok koplalni, ugyanazt eszem mint eddig.
2012. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Hát ma sem vittem túlzásba az evést,két kanál tzatzikis uborka,2 kis szelet roston csirke.Meg egy 0-%os activia ivójoghurt,egy egy cerbona müzli.De most nem is vagyok éhes.tudpm ez kevés.ez mellett már szobabicajoztam és ledolgoztam 8 és fél órát.Hát még lehet eszek valamit,selyemsonka light sajt puffasztott rizs,és szerintem ennyi.2 kg-val kevesebbet mutat a mérleg...reménykedem,hogy megy lejebb is
2012. júl. 23. 17:00
 40/57 anonim ***** válasza:
Asszem én nem tépem itt tovább a számat feleslegesen. Amikor 3-5-7 nap múlva belefáradsz a koplalásba, felfalod a hűtőt, ajd feladod, akkor megtanulod a saját károdon is, hogy ésszel, és a szervezetedet elegendő tápanyaggal ellátva kell diétázni.
2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!