Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Nikca kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan fogyjak le 3-4 hónap alatt 25 kg-t? Aztán még majd 25 kg-t?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 119 kiló.2 éve 2 hónap alatt fogytam 18 kg-de 25 jött vissza. Most újra elkezdtem fogyózni. Általában salátát eszem reggelire, gyümit és án roston csirkemellett savanyúsággal délután. Cukormentes üdítőt iszom 2 naponta (Hohes C, Watt Ligt. ) Ez baj? Vagy lehet inni?Milyen tornát javasoltok ehez a súlyhoz?
2012. júl. 19. 10:45
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
A számolgatásba fáradok bele,sosem voltam jó matekos...sőt 0 a hozzáértésem.a kalóriabáziba meg a neten nem lehet úgy írni,hogy egy darab stb,mérlegem meg nincs.de azt hiszem nem viszek be még 1400 kca-t sem a szervezetembe egy nap...állandóan csak roston csirke,savanyúság.Utálom a tojást és a zöldségeket,jó kivétel nagyon kevés:hagyma,uborka,retek,répa...ezek még úgy ahogy,nade a brokkoli,karfiol,káposzta stb...egyszerűen nem megy.Van aki azt mondja lehet enni virlit,párizsit,van aki azt mondja nem,akkor mégis mit egyek?csak selyemsonkát?sose kezdtem még igazi fogyókúrába,ilyen elszántsággal,de tanácstalan vagyok.Kaptam már mintaétrendet,de a munkahelyemen sem tudok csak úgy mindent megcsinálni,itthon meg pláne nem...az állandó csirkemell is sokba kerül.:( Segítsetek!!!
2012. júl. 23. 18:26
 42/57 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok a kérdéseimre!!!
2012. júl. 25. 16:39
 43/57 anonim ***** válasza:

Nem fogunk tudni sem az ízlésednek és pénztárcádnak megfelelő étrendet összeállítani helyetted, sem lefogyni helyetted. Szépen el kell kezdened számolgatnod, és megismerned a saját szervezetet.


A cél továbbra is a napi 1600 kcal, amiből legalább 150 g fehérje. Amint elkezded az ételek tápanyagtartalmát kiszámolni, már fogsz is tudni érdemben mérlegelni. Mi nem tudjuk neked megmondani, hogy ehetsz-e virslit. Te tudod mérlegelni, hogy szereted-e annyira, hogy annyi kcalt beáldozol-e rá, és hogy mellette honnan viszel be fehérjét. Mi ezt nem tudjuk megtenni helyetted. Amíg nincs pontos matek, addig se te nem fogod látni, hogy jól csinálod-e, se mi nem fogunk tudni érdemben tanácsot adni.

2012. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
1600 kalória?Jó ha 1000-et megeszek,esetleg 1200.már tényleg nem tudom mi tévő legyek.elkezdtem tornázni,szobabicajozni,persze amennyit tudok,annyit csinálok,de 2 kiló ment csak le...:(
2012. júl. 25. 18:39
 45/57 anonim ***** válasza:

Heti fél max 1 kg. fogyás az egészséges. Ezért magyarázzuk itt, hogy tanulj bele normálisan az evésbe, mert neked egy egészséges BMI-hez legalább másfél évre be kell állnod egy olyan egészséges étrendre és mozgásra, amit tartani is tudsz.

Hallgasd ezt meg: http://www.youtube.com/watch?v=ffT39FgJDBE

2012. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Akkor most ahhoz hogy fogyjak tulajdonképpen mennyi kcal-t ajánlatos ennem?kb 1200?vagy 1600?és ehetek én akár 10-15 dkg sajtos-tejfölés tésztát is,meg rendes kaját ami épp van itthon csak keveset?vagy tényleg csak gyümölcs és zöldség?na meg csirkemell?van aki azt tanácsolja,egyek ,,mindent",csak keveset,van aki csak azt,hogy saláta,csirkemell,gyümölcs...de ha belegondolok,hogy mostmár -,,örökre" ezeket kell ennem...ötletek????
2012. júl. 26. 17:37
 47/57 anonim ***** válasza:
Mindent egyél, és közben számolj. Ha beversz egy sajtos tésztát az saccolok 700 kcal, és volt benne egy csomó szénhidrát, nulla fehérje, és valamennyi zsír. A szervezeted nem kapja meg a szükséges tápanyagokat, miközben viszont rengeteg kalóriát viszel be.
2012. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Nagy csatát vívok magammal és a vágyakozásaimmal...borzasztó nehéz,hogy ne legyen a kaja unalmas,sok legyen a fehérje,és ne legyen sok a kcal...Istenem miért nem születtem vékonynak?Olyan vékonynak,aki akármit ehet és nem hízik...:)
2012. júl. 26. 18:34
 49/57 anonim ***** válasza:

Ezeket a cikkeket akartam még neked linkelni, csak akkor épp nem voltak fent. Alaposan tanulmányozd át légyszíves:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Köszi,végigolvastam,elég hasznos tanácsok vannak benne...csak betartani nehéz...bár mostanság alig eszem vmit,talán 1000-1100 kcal-t viszek be egy nap...már nem tudom kinek higyjek,azt mondják nem jól csinálom mert ,,mindent" megvontam magamtól.Állítólag lehet enni mindent(akár rántott cs.mell,sajt....csak mindenek a felét vagy negyedét,nem annyit amit eddig ettem...Na,most mi tévő legyek?Mert fáradékonyabb vagyok és rossz a közérzetem is.A kalóriabázisba mindig beviszem mit ettem és mindig 1100 kcal körül jön ki,és azt íeja,hogy szépen teljesítettem picit túl is,ehettem volna többet,a napi keretembe bőven beleférne,de ha meg eszem lelkiismeret furdalásom van,így inkább maradok a koplalásnál,vagy a minimális kajánál...
2012. aug. 1. 10:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!