Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Nikca kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan fogyjak le 3-4 hónap alatt 25 kg-t? Aztán még majd 25 kg-t?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 119 kiló.2 éve 2 hónap alatt fogytam 18 kg-de 25 jött vissza. Most újra elkezdtem fogyózni. Általában salátát eszem reggelire, gyümit és án roston csirkemellett savanyúsággal délután. Cukormentes üdítőt iszom 2 naponta (Hohes C, Watt Ligt. ) Ez baj? Vagy lehet inni?Milyen tornát javasoltok ehez a súlyhoz?
2012. júl. 19. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Ez nem fog működni hosszú távon. Eleve alapanyagcsere alatt eszel, aminek egyenes következménye, hogy a szervezeted őrületes raktározásba kezd. Ráadásul így méginkább a fogyasztókhoz nyúl (izmok) mint a tartalékokhoz (zsírok). Persze, hogy rossz a közérzeted és fáradt vagy. Nem tudom mennyi idő alatt lettél ennyire túlsúlyos, de hatalmas tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy ezt gyorsan helyre lehet hozni.
2012. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Hát sosem voltam sovány.:) Már 16-17 évesen 80 kg körül mozogtam,aztán jött a szteriod tartalmú gyógyszer...nameg azért ettem is...és lettem 115 kg 18 éves koromra.Aztán egy fogyókúra,ahol 2 hónap alatt 18 kg fogytam,de visszajött 25 mert újra ettem...Tudom hogy ehhez életmódváltás kell,iszonyat nehéz.Most 2 hete 119 kg val kezdtem és most 116-ot mutatt a mérleg.Még vagy -30kg legalább,és ehhez évek kellenek...:( Csak most akkor nem tudom,hogy tényleg ,,mindent" egyek e amit eddig vagy sem?Persze mindennek a felére gondolok...:)
2012. aug. 1. 11:43
 53/57 A kérdező kommentje:
-6 kg-nál tartok.a kajából nagyon visszavettem.mit tanácsoltok edzésnek,ami nem annyira megterhelő,de mégis fogyaszt?úszás?heti 2?vagy kondi?
2012. aug. 13. 12:20
 54/57 anonim ***** válasza:
Gyaloglás egyelőre. Minimum 40 perc tempósan, akár emelkedőn is. Mérj magadnak pulzus, az is jó, ha kiszámolod. 10 mp alatt 23 körüli szívdobbanást kellene számolnod, abban a tartományban a leghatékonyabb a zsírégetés.
2012. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot.most egy-két hete áll a súlyom,na ilyenkor a legrosszabb,ilyenkor szoktam feladni...:(((((
2012. aug. 19. 20:14
 56/57 anonim ***** válasza:

Ne add fel ha már elkezdtél valamit elérni, még ha meg is torpan az eredmény. Nem lesz hiába semmi. Szerintem nem fogyókúrázni kell, hanem átformálni az életstílust. Napi mozgást beiktatni, sose edd tele magad, fogd vissza a szénhidrátot, egyél sovány hús, zöldség, gyümölcs központúan. És ez nem azt jelenti, hogy egy héten egyszer- egyszer nem lehet enni egy kis sütit vagy csokit. Sok vizet igyál, az elvileg gyorsítja az anyagcserét. Én 3 hete elkezdtem futni, 2 perc után kifulladtam első nap, ma már megy a 15 perc is. Most hogy a barátomnál vagyok nagyvárosban, lépcsőzök, mivel a 8.on lakik. Igazából már lelkiismeret furdalásom is van ha nem mozgok, pedig az étrendet már nem is követem annyira. Sokkal jobban érzem magam amióta nem eszek annyi kenyeret, és sose eszem pupra magam.

De még egy jó tanács, ne akarj 3-4 hónap alatt ennyit fogyni, ehhez több idő kell, az ideális az, ha egy héten egy kilót fogysz.

Tornának egyébként én mindenhol a pilatest javaslom, nekem bevállt, igaz vannak durva gyakorlatok, de mindig mutatnak könnyített verziót, amit mindenki könnyedén megcsinál szerintem

2012. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Molly 23 válasza:
Szia.egyél rendesen és csak 5 után egyél salátákat. Mivel nagy a súlyod erős sétával kezdj.kb 2-3 km naponta 2 hétig,aztán növeld a tempót ugyanezt a távot próbáld gyorsabban.minden étkezés előtt igyál meg egy nagy pohár vizet. Kb 2 hónap múlva már elkezdhetsz kocogni.ugyanazt a távot kocogd le kb egy honapig..erre az időre már jó kondiban leszel...próbáld napi 2 x megtenni ezt a távot.és kb ég holnap múlva kezd el a négy ütemű fekvotamaszt a futás mellett.először próbáld meg mennyit bírsz azután két hetente növeld az ismétlés számokat ha kitartó vagy akkor eléRed a celod
2015. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!