Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a probléma velem?

Mi a probléma velem?

Figyelt kérdés

Mások mindig mondják, hogy 167 cm-hez milyen sok az 60 kg, én meg így nézek:

- Mi, hogy lehet egyáltalán 60-nak lenni?

Szóval ja, csendben vagyok, és kellemetlenül érzem magam, amiért én 67 kg-t nyomok.

Keveset eszem, és a fő táplálékaim a csirkemell, rizs, zöldségek, hal. :) Mostanában nem is vagyok éhes azóta, amióta jött az a nagy kánikula - akárhogy is nézem, az augusztus 1-jén volt, és még ebben az intervallumban sem fogytam. Gyümölcsöt illetve édességet mértékkel eszem. Ha kalóriát számolok, akkor belefér.

A fehér cukrot kerülöm, kenyérből is a teljes kiőrlésűt preferálom, de azt sem eszek sokat. A tészta durum, sütéshez pedig kókuszolajat használok. Leginkább lábra, fenékre edzem.


Előzmény: 2013-ban 76 kg-ról fogytam 57-re, de úgy voltak 76, hogy minden szemetet magamba öntöttek. Cukor, csoki, chips, kóla...Minden.

Amikor 57 voltam, arra figyeltem, hogy nasik ne legyenek, de a főmenüt nem készítettem fitt módon. A rántotthúson (csirkemell) volt kukoricaliszt, zsemlemorzsa. Viszont egy családtagnak volt tartós betegsége (rák), amibe bele is halt sajnos, szóval gondoltam arra is, hogy akkor a stressz miatt fogytam annyit, nem pedig a biciklizés és a nasi kiiktatása miatt.


Később elkezdtem fogamzásgátlót szedni (Jangee), de 3 hónapra abba kellett hagynom, és akkor híztam nagyon gyorsan 67-re megint...


Sőt, amióta 167 centire megnőttem, az esetek 70%-ában legalább 67 voltam.


57 kilósan a bőröm, hajam is fakó volt. Visszahízásom után próbálkoztam életmódváltással, pontosan kiszámolt adagjaim voltak, de legyengült az immunrendszerem.


Mit lehetne másképp csinálni? Esetleg fogadjam el, hogy ez jutott? :(


21/L



2017. aug. 17. 21:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

Mindenkit felpontoztam.

Nagyon érdekes dolgokat írtok, elgondolkozom rajta. ^^

2017. aug. 18. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!