Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem túl drasztikus, ha bevisze...

Nem túl drasztikus, ha beviszek napi 1500 kalóriát és elégetek 500-at?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 14:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Azt hogy mennyit égetsz el soha meg nem tudod,senkin sincs üzemanyag óra.Szerintem 500 kalóriát már maga a szervezet működése is felemészt,gyalogolni azért szoktál?
2019. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

ha az alap kalóriaégetésed egy nap kb 1500 körül van, nem drasztikus (nekem alacsony, vékony nőkent kb ennyi) de ha ehy 180 centi magas pasi vagy, akkor ez így durván drasztikus lesz. 500 kcal-nyi sporttal elégetés nem sok egy napra, de mellé nem szabad túl keveset enned, koplalnod (egyrészt nem fogod bírni hosszú távon, masrészt izomból fogsz fogyni, rosszabb esetben raktározásra áll át a szervezeted).

de normál esetben érezni fogod, mit tudsz tartani hosszú távon, mindenki máshogy működik....

én pl imádok reggelente futni 1-1,5 órákat (és mivel kb rosszul vagyok ha reggeliznem kell, nem eszek előtte) így 500 kalóriánál jóval nagyobb mínuszt generálok ,(kb 1500 ,kalóriát eszek ilyen futós napokon is- ez heti 3-4 nap), nekem ez pl nem drasztikus. de van, akinek ez meg már a kikészítős kategória lenne.

2019. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem fontosak a makrók? Mert szerintetek nem fontos a fehérje-szénhidrát-zsír aránya? Ez az alapja az egészséges étkezésnek.
2019. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, hagyd. Még sokan hisznek ebben a kalóriàs hülyeségben.
2019. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!