Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a tévhit miért terjedt el...

Az a tévhit miért terjedt el hogy az egészséges táplálkozás drága?

Figyelt kérdés

Csirkemell, csirkecomb, marhahús, hal (alaszkai hal is teljesen jó, nem egyből lazacra kell gondolni) burgonya, rizs, tojás, zöldségek, minimális gyümölcs, zabpehely, víz, mogyoróvaj, protein por.


A fentebb említett alapanyagokból akinek van egy csepp esze/érzéke változatosan lehet étkezni és jó minőségű tápanyagokat viszel be a szervezetedbe.


Én minden szart kiszórtam az étrendemből. 3 hónap alatt fogytam 15 kilót és 10% körül van a testzsírom, életemben nem voltam ilyen jó erőben.



2021. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
86%
A felsoroltakból kb melyik nem drága te nagyonhülye? Menj már be egy boltba és nézz árakat, aztán hasonlítsd össze a margarinnal, kenyérrel, chipsel stb.
2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%

Milyen burgonya, milyen rizs? Mivel mindegyiknek több fajtája van, különböző árkategóriákban.


Milyen zöldség? Milyen gyümölcs?


Amikor egy kg nyári gyümölcs kb. 1000 Ft jobb esetben, akkor mi is az olcsóság?

2021. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
55%

1-es: egy szaros 70-80gramos chips 3-400ft, ennek az árából vehetsz:

-fél kiló pulykacomb, vagy csirkemáj vagy

-fél kiló zabpehely

-akciósan fél-1kg mirelit zöldség

-1kiló lencse v sárgaborsó v fél kiló barnarizs,bulgur,kuszkusz

-egy doboz tojás

-kb fél kiló gyülmölcs idénytől függően

-negyed kiló túró


Na most meddig elég 1kiló hüvelyes vagy egy doboz tojás, vagy pl fél kg zabpehely, és meddig egy kicseszett chips,aminek 40%-a levegő, tápértéke 0?


Kifogás az van ám, elszántság meg semmi.

2021. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
65%
Protein por Xd fel kilo 10.000 ft, kb ot napra eleg.
2021. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
85%
Aki minimálbérből ér annak drága.
2021. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
44%

"Protein por Xd fel kilo 10.000 ft, kb ot napra eleg."


Hol? Én 1 kg proteint veszek 4000 Ft-ért, és bőven elég, több, mint egy hónapig. Ez csak tápkieg, nem ebből kell fedezni a napi fehérjét.


Lehet, hogy ha egymás mellé teszed ezeket, meg a margarint, kenyeret 1-es, akkor drágább, viszont az egészséges táplálkozás mellett minimalizálod a szív és érrendszeri, és egyéb betegségeket. De az ugye normális, hogy nyugdíjas éveinkben minden nap egy fél gyógyszertárat megeszünk?

2021. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ebből is-abból is vannak drágábbak és olcsóbbak. Ha valaki édességeket, csipszeket, pizzát akar enni, azok árából is talál az egészséges holmik közt, csak épp nem veszi meg, mert nincs rá indíttatása, hogy egészségeseket egyen.

A fehérjepor tényleg rohadt drága. De ha valaki autón akar menni 3 utcával odébb, mert lusta gyalogolni, annak is költsége van, már ilyenekből is lefaraghat, hogy megmaradjon a pénze egészséges dolgokra. Sok kicsi sokra megy alapon.

2021. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem akar izmot építeni, annak nem is kell a fehérje por, tudatosabb étkezéssel simán bevihető a napi ajánlott fehérje mennyiség. Hal, csirkemell, pulyka, túró, natúr joghurt, tojás, sovány sajtok, hüvelyesek.
2021. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
33%

Ahogy látszik, a hülyének hiába beszélsz.

Amúgy igaza van a kérdezőnek.

2021. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
47%

"Protein por Xd fel kilo 10.000 ft, kb ot napra eleg."


Ennyire hülye nem lehet valaki.

2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!