Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim válasza:
25%
Szerintem is zömök testalkatú vagy. Sőt, elég férfias a testalkatod, én így gondolom.
2022. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
72%
Komoly testképzavarod van, és innen fogsz belecsúszni egy durva étkezési zavarba - ezt tapasztalatból mondom, és fordulj pszichológushoz, mielőtt tönkreteszed magad.
2022. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként nyugi, a csontjaidon úgysem tudsz változtatni.


Hiába akasz karcsú balerina alkatot, az életben nem leszel olyan.

2022. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
33%
11es a csehkettőt nézi.
2022. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
55%

Ne akarj olyan lenni mint amit a reklámok nyomatnak. Mese az egész, a legtöbb férfinak nem olyanok kellenek. Tudom mit érzel ilyenkor, a tvben mutatják a “tökéletes” alakot és mindenki ahhoz méri magát, de nem kell! Férfiként mondom hogy nagyon jó alakod van, miért akarnál ennél jobbat? Fogadd el magad ilyennek, vagy keress magad mellé valakit aki ilyennek szeret és elhiteti veled hogy nem kell a hamis testképekhez hasonlítanod.

A súlyod kb 60-65 kg lehet ha valóban ennyit sportolsz, mert akkor már van rajtad jócskán izom is.

2022. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
25%
Semmi finomság, kecsesség, forma nincs rajtad. Mintha baltával faragtak volna. Ha nem bikiben lettél volna, én azt gondoltam volna egy férfi van a képeken. Nagy változásokra ne számíts, például a csontozatodon nem tudsz változtatni.
2022. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
59%

1. Milyen étkezéssel sikerült ilyen szép vékony alakot elérned és mennyi idő alatt? 🥺


2. Végezz súlyzós edzést és formásabb leszel, jobban fogod érezni magad :)

2022. ápr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
59%
Tökéletes alakod van. Ne haragudj, de a fejedben van a hiba.
2022. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
85%
Ennél kevesebb zsírt miért akarnál? Ez teljesen jó, nem kell koplalni, ha ennél jobb alakot akarsz, akkor még kicsit told meg a súlyzós edzést (fenék, láb). A genetikát megb*ni nem lehet, mindenkinek a saját testalkatából kell kihozni amit tud.
2022. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
92%

Aki figyel az étkezésére és edz, az rád nézve tudja, hogy te is ugyanilyen tudatos életmódot élsz.

Abszolút látszik a súlyzós edzés eredménye. Hidd el, az átlag nagyon nem így néz ki.

2022. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!